nepamesk_galvos_vaiku_linija_vaikams_gera_dovana_vaikiskos_knygos_internetu_pigiau_debesu_ganyklos_terra_publica
nepamesk_galvos_vaiku_linija_vaikams_gera_dovana_vaikiskos_knygos_internetu_pigiau_debesu_ganyklos_terra_publicanepamesk_galvos_vaiku_linija_vaikams_gera_dovana_vaikiskos_knygos_internetu_pigiau_debesu_ganyklos_terra_publicanepamesk_galvos_vaiku_linija_vaikams_gera_dovana_vaikiskos_knygos_internetu_pigiau_debesu_ganyklos_terra_publica

Nepamesk galvos

9,99 

Sudarytoja: Danguolė Kandrotienė

„Nepamesk galvos! Praktinis vadovas vaikams, kaip elgtis įvairiose situacijose“ – knyga, padėsianti vaikams pažinti save ir spręsti kasdieniame gyvenime kylančias problemas. Leidinyje pristatomos šių dienų vaikams aktualios temos: saugumas gatvėje ir namuose, priklausomybė nuo kompiuterio, internete tykantys pavojai, mokykliniai sunkumai, baimė ir kiti užklumpantys jausmai, smurtas, prievarta, nesutarimai su tėvais, vyresniu broliu ar seserimi. Informacija pateikta vaikams patraukliu stiliumi, iliustruota žaismingomis iliustracijomis, papildyta interaktyviomis užduotimis. Vaikas galės ne tik išsiaiškinti savo problemas, bet ir rasti priimtiną sprendimo būdą.

Žurnalas apie vaikų knygas „Rubinaitis“ (2015 Nr. 1 (73)) įvertino:

(…) Išskirtinė „Debesų ganyklų“ pažintinė knyga – Nepamesk galvos! Tai praktinis vadovas, kaip elgtis įvairiose situacijose. Tai ne vien patarimai, ką daryti, pavyzdžiui, kilus gaisrui, jei esi namie vienas, bet ir psichologijos pradžiamokslis. Kreipiantis į skaitytoją antruoju asmeniu, sukuriamas šiltas ryšys ir paaiškinama daug keblių dalykų, pavyzdžiui, kaip reaguoti į patyčias, tėvų skyrybas, kalbama apie suaugusiųjų alkoholizmą, smurtavimą prieš silpnesnius, seksualinę prievartą. Aiškiai pasakoma, kada vaikas pajėgus susitvarkyti pats (tarkim, įveikti tamsos baimę), o kada turi skubiai ieškoti patikimų suaugusiųjų. Knyga parengta bendradarbiaujant su Vaikų linijos psichologais ir kitais kompetetingais specialistais. O svarbiausia – kupina optimizmo: nors kai kurių situacijų  vaikas nepajėgus pakeisti, bet šalia visada yra žmonių, kuriais jis gali pasikliauti (…).

Knygelė skirta debesų ganytojams nuo 8 iki 12 metų!

Produkto aprašymas

ISBN 978-609-8090-59-8
Formatas: 194 x 257 mm
Puslapių skaičius: 240
Svoris 891 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2014

1 review for Nepamesk galvos

  1. :

    Knygos gali buti ir geros, ir skaitalas, ir visiskas slamstas. Duok Dieve isminties issirinkti geriausias, kad jos tusciai neuzimtu laiko ir galvos, o jas perskaicius bent krislelis isminties uzstrigtu galvoje.

Pridėti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *