Lietuva skaito: mažieji ligoniukai susipažino su padūkėliu Pasaiba

Lietuva skaito: mažieji ligoniukai susipažino su padūkėliu Pasaiba

Gegužės 7  diena tai Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, todėl būtent šią dieną Lietuvos Leidėjų asociacija skelbia akciją „Lietuva skaito!”. Jos metu kiekvienas raginamas paimti į rankas lietuvišką knygą, nesvarbu ar visiškai naują, ar skaitomą jau nežinia kelintą kartą ir ją perskaityti. Taip pat šį šeštadienį įvairiose viešose erdvėse skamba knygų tekstai, kuriuos skaito autoriai ar įvairių organizacijų atstovai.

Leidykla „Debesų ganyklos“ nusprendė šią dieną paminėti kartu su LSMU ligoninės Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos Onkohematologijos sektorius ligoniukais. Vaikai turėjo išskirtinę galimybę susipažinti su Pasaiba. Kas jis toks? Padūkėlis, kuris gyvena po lova ir vagia kojines! Jis yra D.Kandrotienės knygos „Pasaiba“ pagrindinis veikėjas. Tiesa, nė vienas iš vaikų, po savo lova nebuvo matęs Pasaibos ir visi vieningai nusprendė, kad juos išvaiko stropiai dirbančios klinikų valytojos. Vaikai įdėmiai klausėsi linksmų Pasaibos nuotykių, kuriuos jiems skaitė logopedė ir „Vaikų linijos“ savanorė Dalia Andrulė.

Nors onkohematologijos vaikų žaidimų kambario lentynos lūžta nuo įvairiausių knygelių, tačiau bendravimas ir dėmesys, įtraukimas į visuomenines akcijas ir veiklą labai praskaidrina, kartais tokį niūrią vaikų skyriaus kasdienybę

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *