Šaukšto Šmaukšto edukacija džiugina vaikus!

Šaukšto Šmaukšto edukacija džiugina vaikus!

Į VIMS mokyklą užsukusi Šaukšto Šmaukšto edukacijos mokytoja, mokinukams padėjo išmokti, kaip padengti stalą, kaip taisyklingai laikyti įrankius ir stalo etiketo. Žinoma, tai išmokę vaikai gavo garbingo valgytojo diplomą ir knygelę Šaukšto Šmaukšto stalo akademija, kuri padės prisiminti visus išmoktus dalykus!

 

Žingeidūs mokiniai, po edukacijos, dalinosi savo įspūdžiais:

Man labiausiai patiko obuoliai Nemunas, 2 kl.

Man labai patiko šios akademijos knygelė. Marta, 2 kl.

Man patiko pjaustyti obuolį. Solveiga, 2 kl.

Įdomiausia buvo man, kad pirmas išrastas peilis. Adas. 2 kl.

Man patiko mokytis pjaustyti. Sofija, 2 kl.

Šiandien pamokėlėje išmokau, kad prie stalo sėdėti reikia tiesiai, kaip ant stalo reikia laikyti įrankius, kaip reikia laikyti šakutę ir dar visokiausių dalykų. Gabriela, 3B kl.

Man labiausiai įsiminė, kai pasakojo įvairias istorijas apie negražų elgesį ir kai juokingai pasakojo apie Prancūzijos pokylius. Dar buvo labai įdomu, kai pasakojo ir rodė paveikslėlį, kur daug daug įrankių vienam žmogui. Ir buvo labai linksma, kai rodė gyvūnų elgesį prie stalo. Laurynas, 3B kl.

Išmokau, kaip reikia laikyti šaukštą ir peilį. Furkan, 3B kl.

Sužinojau, kurioje pusėje turi būti šakutė, šaukštas ir peilis. Evaldas,  3B kl.

Išmokau, kaip reikia padengti stalą, kaip prie stalo elgtis, istorijų, kaip išrado įvairius įrankius. Labai norėčiau padėkoti dėstytojai už tokią gražią pamokėlę ir knygelę. Viktorija, 3B kl.

Prie stalo reikia turėti šakutę, peilį, šaukštą, o svarbiausia – protą. Negalima laižyti peilio, reikia nugramdyti jį šakute. Servetėlę reikia dėtis ant kelių, o ne po kaklu. Prie stalo negalima žaisti su įrankiais. Patricia, 3B kl.

Sužinojau, kaip atsirado šaukštas, peilis ir šakutė. Labiausiai patiko įrankių atsiradimo istorijos, nes įrankiai išties atsirado netikėtai. Gustė, 3B kl.

Šioje pamokoje aš išmokau įsiminti įrankių vietas. Buvo labai įdomu sužinoti, kad ilgą kotą turinti šakutė kilusi iš Prancūzijos. Liepa 3B kl.

Patiko, kad visi mandagiai elgėsi prie stalo, neplepėjo, obuolius valgė gražiai, tvarkingai. Išmokau daug naujų dalykų: kaip padėti įrankius, kai pavalgai ar kai sustojai. Labiausiai patiko gauti dovanų knygą „Šaukšto šmaukšto stalo akademija“. Urtė, 3B kl.

Sužinojau, kad anksčiau reikėjo nešiotis įrankius į svečius, nes neduodavo jų. Arminas, 3B kl.

Sužinojau, kaip atsirado buki peiliai. Jokūbas, 3B kl.

Patiko, kad mokytoja labai linksma ir žinanti daug įdomių istorijų. Nustebau, kai parodė, kad stalui dengti reikia tiek daug įrankių. Liutauras, 3B kl.

Grįžęs namo barsiu tėtį, nes jis prie stalo būna su telefonu. Išmokau, kaip prie stalo elgtis gavau labai gerą knygą, kuri primena, ko išmokome per pamoką. Matas, 3B kl.

Sužinojau, kad nereikia rinktis skaniausių kąsnelių ir kalbėti pilna burna. Izabelė, 3B kl.

Sužinojau, kad negalima laikyti alkūnių ant stalo. David, 3B kl.

Sužinojau, kaip valgyti ir elgtis prie stalo. Selim, 4B kl.

Sužinojau daug įdomių istorijų apie stalo įrankius. Šamsitdin, 4B kl.

Akademijoje prisiminiau, kaip reikia susidėlioti įrankius, lėkštes, puodelį. Sužinojau tris istorijas, kaip atsirado peilis, šaukštas ir šakutė. Viktorija, 4B kl.

 

Norite edukacijos ir savo mokykloje? Susisiekite su Debesų ganyklų stalo etiketo profesionale Ilona ilona@terrapublica.lt arba mob. 8 684 70405. !

 

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *