Šiuo metu neturime

Animalium. Didysis gyvūnų muziejus

(2 pirkėjų atsiliepimai)

14,99 

Autorė: Jenny Broom
Iliustratorė: Katie Scott
Vertėjos: Ieva Drazdauskaitė, Simona Žaranskytė-Henderson

„Animalium. Didysis gyvūnų muziejus“ – tai pažintinė knyga, skirta kiekvienam, kuris domisi gamta ir gyvūnų pasauliu. Vos atvertęs pirmuosius knygos puslapius skaitytojas galės pasijusti kaip muziejuje, kuriame – daugiau nei 160 eksponatų iš viso pasaulio. Keliaudamas po 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiantį muziejų kiekvienas galės tyrinėti tikslius gyvūnų piešinius, sužinoti pagrindinę informaciją ir daugybę įdomių faktų apie kiekvieną iš jų. Knygoje pateikta informacija supažindina skaitytojus su gyvūnijos pasaulio įvairove, leidžia atrasti priešistorinių ir šių dienų gyvūnų panašumų, skirtumų, išsiaiškinti, kaip ilgainiui skirtingos rūšys keitėsi dėl to, kad išliktų.

Visi pristatomi gyvūnai knygoje suskirstyti į 6 ekspozicijas:

 1. Bestuburiai

 2. Žuvys

 3. Varliagyviai

 4. Ropliai

 5. Paukščiai

 6. Žinduoliai

 

Knyga skirta debesų ganytojams nuo 7 metų!

Neturime

Aprašymas

ISBN 978-609-8090-94-9
Formatas: 2272 x 370 mm
Puslapių skaičius: 112
Svoris 1264 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2016

 IMG_1831

Lietuvos zoologijos sodo nuotrauka
Zoo

Lietuvos zoologijos sodo nuotrauka

2 atsiliepimai apie Animalium. Didysis gyvūnų muziejus

 1. Marta (įsigijo produktą)

  Nepaprastai graži ir skoninga knyga. Aprašyti ne tik klasikiniai (visose knygose sutinkami), bet ir rečiau sutinkami, unikalesni gyvūnai. Nuostabus požiūris į vaikų lavinimą ne tik turinio, bet ir skonio prasme

 2. Bernardinai.lt

  Tai nepaprastai graži, išskirtinė knyga. Savotiškas gyvųjų planetos organizmų muziejus, kuris jūsų vaikui gali būti prieinamas visada, kada tik jam patogu, yra ūpo stebėti(s), atrasti, tiesiog vartyti ir pajusti pasaulio įvairovę. O ji iš tiesų stebinanti, milžiniška. Tarkim, ar žinojote, kad kiekvienais metais atrandama apie 100 000 naujų vabzdžių rūšių? Arba, kad yra daugiau kaip 470 rūšių ryklių ir kad rykliai plaukia kitaip nei dauguma žuvų? Arba, koks gyvūnas pasaulyje yra didžiausias, kodėl pingvinai neskraido ir į kokį aukštį gali pakilti grifai? Tai tik keletas klausimų, į kuriuos rasite atsakymus gražiojoje Animalium.

  Kiekviename skyriuje susipažinsite su skirtingais gyvūnais – apie rūšis pasakojama vykusios evoliucijos tvarka – tai padeda suvokti, kaip vystėsi visa gyvūnų karalystė. Visa tai vyko milijonus metų, ir dabar suguldyta vienoje knygoje. Dauguma gyvūnų yra išties reti ir mums čia Lietuvoje ne visai žinomi, gal net nematyti – nuo pačių mažiausių iki žinduolių. Iliustracijos primena senoviškus raižinius iš senų knygų, yra smulkmeniškos, realistiškos. Šioje knygoje susipažinsite su daugiau kaip 160 gyvūnų, kai kurie gyvūnai aprašomi detaliau, aptariama jų sandara.

  Knyga išties džiugina, stebina savo estetika bei glaustai, bet informatyviai pateikiama informacija, evoliucijos grandinės, ryšių atvaizdavimu. Mūsų nuostabiame pasaulyje mes, žmonės, esame „jauniausi“ – bene visi gyvūnai atsirado žymiai anksčiau. Esame vieni kitiems labai svarbūs ir reikalingi. Todėl pažintis su pasaulio gyvūnais yra labai prasminga. O turėti namuose nuosavą gyvūnijos muziejų yra dar nuostabiau.
  Bernardinai.lt

Pridėti atsiliepimą

jums taip pat gali patikti…