Šiuo metu neturime

Bitės

(4 pirkėjų atsiliepimai)

14,99 

Dailininkas: Piotr Socha
Tekstų autorius: Wojciech Grajkowski
Vertėjas: Kazys Uscila

Nors ši knyga yra didžiulio formato, faktai ir joje pateikta informacija – apie visai mažyčius vabzdžius. Tačiau ne apie vabalus ar muses, o apie nuo seno lietuvių garbintas darbščiąsias darbininkes – bites. Sužinokite, kur ir kaip jos gyvena, ką veikia ir kaip bendrauja tarpusavyje. Knyga sužavės žaismingais ir įtraukiančiais piešiniais, leis iš arti apžiūrėti avilį, patiems leistis į medaus kopinėjimo darbus, o paskui smaližiauti skirtingų rūšių medaus. Tik atsargiai, kad bitės nesugeltų!

Knygos dailininkas Piotr Socha – nominuotas ir gerai žinomas Lenkijos dailininkas. Iliustravimo paslapčių jis mokėsi Varšuvos dailės akademijoje, jo sukurti darbai puošė daugelį žinomų laikraščių ir žurnalų, šiandien – ir knygą „Bitės“.

Interviu su knygos „Bitės“ dailininku Piotr Socha: https://bit.ly/2IaAhmd

Tarptautiniai apdovanojimai:

Gražiausia 2015 metų knyga
„Must Have 2016“
„Baltasis varnas 2016“
Geriausia mokslinė 2016 m. spalio mėnesio knyga
Geriausia 2016 m. lapkričio mėnesio knyga Vokietijoje

Leidinys skirtas ne tik vaikams.

 Knygos leidybą iš dalies parėmė Lenkijos knygos institutas (programa „The © POLAND Translation Program“)

Neturime

Aprašymas

ISBN 978-609-473-032-0
Formatas: 277 x 376 mm
Puslapių skaičius: 72
Svoris 942 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2017

4 atsiliepimai apie Bitės

 1. Asta (įsigijo produktą)

  Nuostabi, graziai iliustriuota, informatyvi, suprantamai aprasyta knyga. Reiktų sakyti, kad Knyga iš didžiosios raidės. Mūsų šeimai labai patinka, tiek paveikslėlius apžiūrinėti, tiek aprašymai labai įdomūs.

 2. Jūratė

  Labai graži knyga. Džiaugiuosi neatsidžiaugiu, kad išleista į lietuvių kalbą. Jau nupirkau ne tik savo dešimties mėnesių dukrytės bibliotekėlei, bet ir visiems draugų vaikams dovanų.

 3. Rekomenduoja interneto dienraštis Bernardinai.lt

  Bernardinai.lt žurnalistas Vytautas Raškauskas taip atsiliepia apie šią puikią knygą:

  „Knygoje „Bitės”, kurios iliustracijos vertos ne tik prestižinių meistriškumo apdovanojimų, bet ir jūsų estetinio pasigėrėjimo, gražiai atskleidžiama žmonių ir bičių draugystės istorija. Sunku patikėti, bet kai kuriems ją menantiems piešiniams jau 10 tūkstančių metų! Viename tokio senumo urve Ispanijoje ant sienos įamžintas bičių apsuptas žmogus, kopinėjantis iš lizdo medų.

  Taigi, bitės žmones maitina tūkstančius metų, o kuo jos pačios minta ir kaip iš pievos žiedų surenka medų? Taip pat, esame girdėję, kad bitės – tikros darbštuolės, bet ar tikrai jos visą gyvenimą tik ir dirba? Ir ar ilgas jų gyvenimas? Visus atsakymus rasite knygoje „Bitės“.

  Prižadu, jums teks ne kartą nustebti. Pavyzdžiui, gal kada girdėjote ir pamiršote, o gal ir visai nežinojote, kad bitėms turime būti dėkingi už obuolius, kriaušes, slyvas ir arbūzus. Tiesą sakant, net ir už kai kuriuos rūbus šioms mažosioms darbininkėms reikia padėkoti – jeigu jos neapdulkintų medvilnės žiedų, augalas neužaugintų minkštojo pluošto.

  Nuostabu, kad tokių įdomybių pilna knyga jūsų jau laukia knygynuose.

  Puslapis po puslapio darosi vis įdomiau ir visai nejučia iš bitėms abejingo ar net nusistačiusio priešiškai tapsite jų draugu, dėkingu už nenutrūkstamą kantrybę saldinant mūsų gyvenimus.

  Knyga puikiai tinka suaugusiems, o ką jau kalbėti apie jūsų atžalas. Nežinia, ar dar kada turėsite progą keliaudami per epochas ir žemynus susipažinti su bičių istorija, kurioje vis jaučiamas žmogaus buvimas – knyga ne vien apie bites, bet ir apie mus. Juk ne joms mūsų reikia, o mums jų.”

 4. miglutemig

  Labai laukiam, kad išleistumėt vėl.

Pridėti atsiliepimą

jums taip pat gali patikti…