Šiuo metu neturime Ypatingas pasiūlymas!

Enciklopedija apie Lietuvą (su mini defektais)

6,99 

Žinių apie savo šalį niekada nebus per daug. Kaip ir meilės!
Žvelgiant į pasaulio rutulį mūsų šalies reikia gerai paieškoti (rodos, ji tokia nedidelė!). Tačiau ar tai svarbu, kai kalbi apie savo Tėvynę, Gimtinę, savo giminę ir save?
Apie Lietuvą galime pasakoti valandų valandas, nes Lietuvos istorija – tūkstantmetė ir permaininga, gamta – išskirtinė, kultūros paveldas – turtingas, o kur dar garsūs lietuviai, išsibarstę po visą pasaulį.
Ši knyga pagelbės moksleiviams, papildys jų istorijos, pasaulio pažinimo ir geografijos žinias. Enciklopedija iliustruota naujausiomis nuotraukomis ir istorinėmis iliustracijomis,
papildyta įdomiomis istorijomis, nuorodomis į lankomas vietas, o skaičius mėgstantys skaitytojai ras skiltį „Faktomanams“.

„Enciklopedija apie Lietuvą“ skirta skaitytojams nuo 10 metų. Knygoje pateikiamos temos apie lietuvių kalbą, istoriją, miestus, geografiją, gyvūniją ir augaliją, etnografinius regionus, kultūros paveldą, religijas ir kitas Lietuvai svarbias temas. Enciklopedija papildyta įdomiais faktais, istorijomis, skaitiniais, remiamasi naujausia statistika ir šių dienų aktualijomis. „Enciklopedija apie Lietuvą“ kiekvienam moksleiviui taps tiek pagalbininke mokykloje, tiek įdomia knyga laisvalaikio skaitiniams.

Knygelė skirta debesų ganytojams nuo 10 iki 110 metų!

Neturime

Aprašymas

ISBN 978-609-8090-79-6
Formatas: 225 x 245 mm
Puslapių skaičius: 220
Svoris 1059 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2015

1 atsiliepimas apie Enciklopedija apie Lietuvą (su mini defektais)

  1. Linux VPS

    \ Lietuvos aide\ perkaiciau apie enciklopedija \ Lietuva\ . Atrodo, pradejote gera darba.

Pridėti atsiliepimą

jums taip pat gali patikti…