Šiuo metu neturime

Gražiausios Rytų šalių pasakos (su defektais)

4,99 

Ar norėtum aplankyti Bahreiną, Jemeną, Kambodžą ir kitus paslaptingus Rytų kraštus? Atsiversk knygoje „Gražiausios Rytų šalių pasakos“ esantį žemėlapį ir patyrinėk Rytų šalis. Sužinosi, kuriame pasaulio krašte jos yra ir kokiu atstumu yra nutolusios nuo mūsų šalies sostinės Vilniaus (kilometrus skaičiuojant tiesia linija).

Sakai, kad kai kurios Rytų šalys tau visai negirdėtos? Pasiruošk atrasti naujus dalykus! Pasakų rinktinėje „Gražiausios Rytų šalių pasakos“ rasi net 46 nacionalines Rytų kraštų pasakas, jau daugelį metų sekamas tose šalyse. Rytų šalių pasakos atskleis kiekvienos tautos išskirtinumą, charakterį ir išmintį.

Keliaudamas sutiksi varliuką, kuris vedė princesę, žvejį, plaukiantį ant didelės vėžlės nugaros, berniuką su tuščiu gėlių vazonėliu ir dar daug kitų įdomių veikėjų. Pamatysi stebuklinguosius moliūgus, iš kurių pasirodo deivė bei būrys nenuoramų velniukų, ir iš dangaus krintančius virtinius. Galėsi skraidyti ne tik svajonėse, bet kartu su Džemal Chanu skrieti kilimu virš debesų ir pasižvalgyti po apylinkes. O galbūt beskrajodamas sutiksi keliaujantį kalną, kuris nugabens į kitus dar nematytus kraštus.
Išplėsk akis, ištempk ausis, pasitelk vaizduotę ir pirmyn!

Knygelė skirta debesų ganytojams nuo 5 metų!

 

Brokas: Nežymūs viršelio pažeidimai

Kas yra brokas? Sužinokite ČIA

 

 

Neturime

Aprašymas

ISBN 978-609-8090-57-4
Formatas: 225 x 245 mm
Puslapių skaičius: 240
Svoris 1054 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2014

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gražiausios Rytų šalių pasakos (su defektais)”

jums taip pat gali patikti…