Šiuo metu neturime

RINKINYS: Pasaulio atlasas ir Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui

19,99 

Specialus rinkinys kiekvienam tyrinėtojui. Dabar galite įsigyti rinkinį: knygas „Pasaulio atlasas“ ir „Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui“

Knyga „Pasaulio atlasas“
Autoriai: Aleksandra ir Danielius Mizielinskiai

Unikalus pripažintų ir labai mėgstamų Lenkijos dailininkų Aleksandros ir Danieliaus Mizielinskių kūrinys jau išverstas į daugiau nei 15 užsienio kalbų, daugelyje šalių karaliaujantis perkamiausių vaikiškų knygų dešimtukuose.
Spalvingai iliustruotas žemėlapių rinkinys – tai leidinys, skirtas kiekvienam besidominčiam geografija ir norinčiam geriau pažinti įvairias pasaulio šalis. Kiekvienas naujai atverstas puslapis skatina smalsauti ir sužadina norą atrasti kažką naujo. Pasaulio šalių žemėlapiai nukels į vietas, apie kurias norėsis sužinoti kuo daugiau: pasigrožėti geizeriais Islandijoje, pajodinėti kupranugariais Egipte arba pabendrauti su Australijos čiabuviais, paskanauti tradicinių valgių, pasigrožėti įvairia augalija, gyvūnais, paukščiais, vabzdžiais.

Knyga „Pasaulio atlasas“ apdovanota:

  • Prix Sorcières 2013 – svarbiausia Prancūzijos apdovanojimas iš bibliotekininkų asociacijos kaip geriausia non-fiction knyga
  • Anderseno premija 2013 – svarbiausias apdovanijimas už non-fiction vaikų literatūrą Italijoje
  • Luchs – Dezember 2013 – kas mėnesį teikiamas apdovanojimas vaikų literatūrai (teikia savaitraštis „Die Zeit“ ir Bremeno radijas)
  • Waterstones Book of the Year 2013 – svarbiausias Jungtinės Karalystės teikiamas apdovanojimas
  • Per Lodzės dizaino festivalį pažymėtas ženklu „Must Have 2013“
  • Apdovanotas kaip IBBY metų knygą 2012 (paveikslėlių knygų kategorijoje)
  • IBBY-Dong 2012 nominacija
  • Magelano apdovanojimas: „Geriausias turizmo leidinys 2012“ (nominuotas kaip geriausias leidinys vaikams)
  • „Travelery 2012“ apdovanojimas žurnale „National Geography“ ir pripažinta „Metų kelionių knyga“
  • Lenkijos knygų leidėjų asociacijos pripažinta „Gražiausia metų knyga 2012“ vaikų ir jaunimo kategorijoje


Tai ypatinga, visame pasaulyje pamėgta ir gausiai apdovanota knyga ir mažam, ir dideliam.

Tai tikrai daugiau nei vien tik atlasas!

 

Knyga „Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui“
Autoriai: Aleksandra ir Danielius Mizielinskiai

Žymių Lenkijos dailininkų Aleksandros ir Danieliaus Mizielinskių nupiešti piešiniai į Lietuvos knygų lentynas atkeliauja kaip naujas, unikalus ir interaktyvus užduočių sąsiuvinis jauniesiems keliautojams.
Tai pasaulinio bestselerio „Pasaulio atlasas“ tęsinys, kuriame pateiktus kontūrinius piešinius nuspalvina ir apipavidalina ne knygos autoriai, bet pats vaikas.

Tai knyga, kurioje žaismingai pateikiami tiek faktai apie pasaulio šalis, tiek įvairiausios užduotys susijusios su skirtingais pasaulio kraštais, prie kurių vaikas galės darbuotis valandų valandas. Kiekvienas puslapis – tai proga pažadinti savo kūrybiškumą marginant žaismingus piešinėlius, plėsti žinias apie mus supantį pasaulį.

Sukurkite įsivaizduojamą šalį, išmokite majų rašto subtilybių, pasvajokite, kurioje Anglijos viduramžių pilyje norėtumėte gyventi, nuspalvinkite ir išraižykite įvairių šalių vėliavas, susipažinkite su kituose kraštuose gyvenančiais gyvūnais ir raskite išėjimą iš Minotauro labirinto. Kurkite, marginkite ir svajokite pasitelkę kūrybiškumą ir spalvinimo priemones. O jei pritrūks žinių – ir spalvingai iliustruotą bei išsamų „Pasaulio atlasą“.

Knygos puslapius paprasta išplėšti, tad bet kurį šedervą – ar tai būtų naujas ir spalvingas kimono piešinys ar sporto šakų iliustracijos – galėsi pasikabinti ant sienos, o jei į svečius užsuko draugas – pasiūlyti marginti knygos puslapius drauge

Rinkinys skirtas debesų ganytojams nuo 3 metų!

 

Neturime

Aprašymas

„Pasaulio atlasas“

ISBN 978-609-473-007-8
Formatas: 272 x 370 mm
Puslapių skaičius: 1030 g
Svoris 108 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2016

 

„Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui“

ISBN 978-609-8090-70-3
Formatas: 380 x 270 mm
Puslapių skaičius: 72
Svoris 740 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2015

 

 

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “RINKINYS: Pasaulio atlasas ir Spalvonių knyga jaunajam tyrinėtojui”