Edukacijos

Literatūrinė-edukacinė pamoka „LIETUVOS DIDŽIOSIOS KUNIGAIKŠTYSTĖS PILYS“ 
Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilių istorija yra reikšminga Lietuvos istorijos dalis. LDK pilys ne tik Lietuvos valstybingumo ženklas, bet ir lietuvių tautos tapatumo vertybes stiprinantis reiškinys. Deja, nekilnojamas kultūros paveldas retai pristatomas per interaktyvią, įdomią veiklą, o būtent tokia forma yra priimtiniausia ir labiausiai įsimenanti moksleiviams.

pilysLeidykla „Debesų ganyklos“ pristato edukacinę programą „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys“, kurioje pasakojama apie LDK laikotarpio pilis ir tuo metu jose virusį gyvenimą.

Literatūrinės-edukacinės pamokos metu moksleiviai per eiliuotą tekstą įžengia į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) laikus. Edukacinė pamoka skatina vaikų kūrybiškumą ir leidžia kitokiu formatu, nekasdieniškai susipažinti su LDK laikotarpio pilimis.
Dėl papildomos informacijos kreipkitės: prekyba@terrapublica.lt arba mob. 8 679 68 595

Plačiau >>


Literatūrinė-edukacinė pamoka „ŠAUKŠTO ŠMAUKŠTO STALO AKADEMIJA“ 
Kaip gražiai padengti stalą? O kaip taisyklingai laikyti šakutę ir peilį? Nemokate valgyti spagečių? Ne bėda! Į pagalbą skuba Šaukšto Šmaukšto stalo akademija. Tik čia sužinosite naudingų dalykų, kuriuos turėtų išmanyti kiekvienas šių laikų ponaitis ar panelė.
sauksto-smaukstoVisiems, norintiems išmokti gražių manierų prie stalo, pristatome edukaciją „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“.
Tai – literatūrinė-edukacinė pamoka, parengta remiantis rašytojos Danguolės Kandrotienės knyga „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės: prekyba@terrapublica.lt arba mob. 8 679 68 595

Plačiau >>

Vaikai dalinasi įspūdžiais po „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“ edukacijos. Skaityti daugiau…


Edukacinė pamoka „Slaptas pinigų gyvenimas“

Tai kūrybiška finansinio raštingumo pamoka, kurios metu vaikai yra mokomi suprasti pinigų judėjimą ir juos sąmoningai taupyti. Edukacinės pamokos metu moksleiviams pasakojama apie senuosius pinigus, monetas, popierinius pinigus, elektronines banko korteles, jie sužino, kas yra balansas, kaip galima ir kodėl reikia turėti santaupų.

Edukacinė pamoka pradinių klasių moksleiviams suteiks pamatinių finansinio raštingumo žinių, padėsiančių suvokti pinigų vertę ir jų racionalaus panaudojimo svarbą. Edukacinės pamokos metu vaikai ne tik įgis pagrindinių teorinių žinių apie pinigus, bet ir leisis į kelionę po pasaulį.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės: prekyba@terrapublica.lt, tel. 8 679 68 595

Plačiau >>


Edukacinė pamoka „Knygos anatomija“

Tai edukacinė pamoka, kuri moksleivių žinias apie knygas kilstelės į kitą lygmenį. Įpratę tiesiog atsiversti knygą, šį kartą vaikai atvers visą pasaulį ir tai darys žaismingai kartu su profesore Filomena Knygmanyte.

Žaisdami gydytojus vaikai susipažins su knygos kūnu, supras jos struktūrą, lankysis spaustuvėje, pažins knygos metriką – bibliografinius duomenis (knygos autoriai, aprašai ir kt.), išmoks aprašyti perskaitytas knygas. Vaikai taip pat gydys „sergančią“ (suplėšytą, pripaišytą) knygą ir, pritaikydami edukacinės pamokos metu įgytas žinias, nustatys knygos ligos diagnozę, pateiks rekomendacijas, kaip toliau rūpintis knyga.

Pabaigoje Filomena Knygmanytė – tituluota knygų gydytoja – pasirūpins, kad edukacinės pamokos metu visi dalyviai užsikrėstų knygų skaitymo virusu.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės: prekyba@terrapublica.lt, tel. 8 679 68 595

Plačiau >>