Edukacijos

Literatūrinė-edukacinė pamoka „LIETUVOS DIDŽIOSIOS KUNIGAIKŠTYSTĖS PILYS“ 
Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilių istorija yra reikšminga Lietuvos istorijos dalis. LDK pilys ne tik Lietuvos valstybingumo ženklas, bet ir lietuvių tautos tapatumo vertybes stiprinantis reiškinys. Deja, nekilnojamas kultūros paveldas retai pristatomas per interaktyvią, įdomią veiklą, o būtent tokia forma yra priimtiniausia ir labiausiai įsimenanti moksleiviams.

pilysLeidykla „Debesų ganyklos“ pristato edukacinę programą „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys“, kurioje pasakojama apie LDK laikotarpio pilis ir tuo metu jose virusį gyvenimą.

Literatūrinės-edukacinės pamokos metu moksleiviai per eiliuotą tekstą įžengia į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) laikus. Edukacinė pamoka skatina vaikų kūrybiškumą ir leidžia kitokiu formatu, nekasdieniškai susipažinti su LDK laikotarpio pilimis.
Dėl papildomos informacijos kreipkitės: prekyba@terrapublica.lt arba mob. 8 679 68 595

Plačiau >>


Literatūrinė-edukacinė pamoka „ŠAUKŠTO ŠMAUKŠTO STALO AKADEMIJA“ 
Kaip gražiai padengti stalą? O kaip taisyklingai laikyti šakutę ir peilį? Nemokate valgyti spagečių? Ne bėda! Į pagalbą skuba Šaukšto Šmaukšto stalo akademija. Tik čia sužinosite naudingų dalykų, kuriuos turėtų išmanyti kiekvienas šių laikų ponaitis ar panelė.
sauksto-smaukstoVisiems, norintiems išmokti gražių manierų prie stalo, pristatome edukaciją „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“.
Tai – literatūrinė-edukacinė pamoka, parengta remiantis rašytojos Danguolės Kandrotienės knyga „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės: prekyba@terrapublica.lt arba mob. 8 679 68 595

Plačiau >>

Vaikai dalinasi įspūdžiais po „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“ edukacijos. Skaityti daugiau…