Liūto riaumojimas

Autorius: Juris Zvirgzdiņš
Dailininkė: Lina Dūdaitė

Kiekvienas save gerbiantis liūtas moka riaumoti. Ir dažniausiai daro tai labai garsiai. Tačiau zoologijos sode gyvenančiam liūtui Leo nepasisekė – jis neteko gebėjimo riaumoti. Todėl vargšeliui pagelbėti nusprendė penkiametė Rasa, jos pliušinis meškiukas Tobijas ir šuo Zoro. Ar pagal gydytojos išrašytą receptą iškepti mėtiniai keksiukai padės Leo ir jis vėl galės riaumoti? O gal pavyks surasti riaumojimą skatinančios medžiagos, kuri išgelbėtų Leo nuo NIEKAM TINKAMUMO? Visi atsakymai – nuotaikingoje istorijoje apie draugystę, rūpestį ir nuoširdžią pagalbą vienas kitam.

Knyga nominuota nacionalinio Latvijos meniškiausių knygų konkurso „Auksinis obuolys 2015“ („Zelta ābele 2015“) apdovanojimui (Vaikų knygų kategorija).

Knyga skirta debesų ganytojams nuo 7 metų!

 

Aprašymas

ISBN 978-609-473-019-1
Formatas: 215 x 266 mm
Puslapių skaičius: 56
Svoris 454 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2016

1 atsiliepimas apie Liūto riaumojimas

  1. Bernardinai.lt

    Ši knyga išsiskiria savo vizualika – akivaizdu, kad knygos dailininkė Lina Dūdaitė įdėjo daug darbo ir širdies, kad prakalbintų šios istorijos veikėjus. O istoriją mums pasakoja daug apdovanojimų pelnęs latvių rašytojas Juris Zvirgzdinš.

    Tai pasakojimas apie kiek kitokį vaiką – mergaitę Rasą, kuri, tiesą sakant, auga pakankamai vieniša (ją augina tik mama, kuri yra nuolatiniais darbais užversta dailininkė) – jai tik penkeri, o viską, kas vyksta knygoje, ji daro viena. Tiksliau, ne visai viena – kartu su savo meškiuku Tobiju ir šuniuku Zoro. Su abiems mergaitė kalbasi, tariasi ir viską dar kartu (net dantis valosi). Ši trijulė, gyvenanti netoli zoologijos sodo, vieną dieną susirūpina, jog seniai negirdėto liūto Leo riaumojimo, todėl įtaria atsitikus kažką negero. Ir iš tiesų, kaip vėliau paaiškėja, liūtui gresia ne koks likimas, tačiau bičiuliai nusprendžia jo nepalikti bėdoje ir imasi plano – suveikti riaumojamosios medžiagos.

    Knyga labai labai smagi. Smagiai parašyta. Su tikro, nesumeluoto naivumo ir gyvenimo džiaugsmo užtaisu.
    Bernardinai.lt

Pridėti atsiliepimą