Įkyrūs triušiukai

(2 pirkėjų atsiliepimai)

Autorė ir iliustratorė: Ciara Flood
Vertėja: Viktorija Poderskytė

„Įkyrūs triušiukai“ – tai pasakojimas apie meškiną, kuris visą laiką vienui vienas gyveno miškų glūdumoje. Ir gyventi vienam jam labai patiko. Tačiau vieną dieną meškino kaimynystėje apsigyveno triušiukų šeimyna. Ir nuo tada, kai pasigirdo pirmasis „Tuk tuk!“ į meškino namelio duris, viskas apsivertė aukštyn kojomis. Sužinokite, kaip įkyrūs, tačiau be galo mieli triušiukai pakeitė meškino gyvenimą!

Tai istorija apie draugystę ir didžiulį džiaugsmą atradus tikrus draugus!

Knygelė skirta debesų ganytojams nuo 3 metų!

 

Aprašymas

ISBN 978-609-473-002-3
Formatas: 218 x 274 mm
Puslapių skaičius: 34
Svoris 450 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2016

2 atsiliepimai apie Įkyrūs triušiukai

 1. Bernardinai.lt

  PAVEIKSLĖLIŲ KNYGA APIE DRAUGYSTĘ „ĮKYRŪS TRIUŠIUKAI“
  JURGITA LŪŽAITĖ-KAJĖNIENĖ

  Labai labai smagi paveikslėlių knygelė apie draugystę ir vienatvės jausmą.

  Meškinas gyveno sau labai ramiai ir pats vienas, buvo tuo labai patenkintas ir laimingas, kol vieną dieną kaimynystėje apsigyveno triušių šeimyna, ir tada ramybės nebeliko. Mat triušiai labai norėjo draugauti, jiems vis kažkas nutikdavo: tai pagalbos prireikdavo, tai ko paskolinti. Meškinas nieko neskolino ir nedraugavo, galiausiai net pratrūko, jog triušiai paliktų jį ramybėje. Tačiau ar jie taip ir padarė? Arba, tiksliau, knyga papasakos, kad net ir į kiečiausią širdį galima atrasti kelią. Ir kad būti kartu su kitais taip pat yra labai gerai.

  Tokiose knygose, kur mažai teksto, labai svarbios iliustracijos. Todėl labai džiaugiuos, kai paveikslų knyga būna didelė ir gali pasinerti į jos detalių tyrinėjimą. Šįkart taip ir yra.

  Bernardinai.lt

 2. Laura

  Labai grazi knygute. Dvimetei labai patinka, skaitome daznai. Be to nebrangi palyginus.

Pridėti atsiliepimą