Frankenšteino efektas

Naktis, karnavalas ir jo kvaituly paskendęs miestas. Viename jo krašte studentė Nora puošiasi šventei, kitame – apleistame name nusėtas randų ir praradęs atmintį pabunda Maksas. Juodu suveda karnavalo šurmulys. Tik Makso drabužiai – visai ne kostiumas. Norai smalsu, tad ji leidžiasi paskui Maksą ir patenka į… laiko spąstus. Kaip šiuolaikinei XXI amžiaus merginai išgyventi tarp XVIII amžiaus draudimų ir suvaržymų?

Intriguojantis pasakojimas su detektyvinio ir gotikinio romano elementais.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Knygos leidimą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Aprašymas

ISBN 978-609-473-288-1

Puslapių skaičius: 360

Svoris: 506 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Autorius: Elia Barceló

Vertėjas: Eglė Naujokaitytė

Metai: 2023

Ispanų rašytoja Elia Barceló (g. 1957) studijavo anglų ir vokiečių kalbas, galiausiai įgijo ispanų filologijos daktaro laipsnį. Ispanijoje laikoma viena geriausių fantastinio žanro rašytojų. Už kūrybą ne kartą įvertinta aukščiausiais šalies apdovanojimais.

Vertėja Eglė Naujokaitytė (g. 1992) būdama ketverių su tėvais iš Lietuvos išvyko gyventi į Pietų Ameriką. Ten praleido vaikystę ir paauglystę. Laisvai kalba ispanų ir anglų kalbomis. Verčia straipsnius, knygas jaunimui ir suaugusiesiems. Leidyklai „Debesų ganyklos“ iš ispanų kalbos išvertė Care Santos knygas „Melas“ ir „Tiesa“.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Frankenšteino efektas”