Konkursas! Sukurk knygos „Kaip aš netyčia parašiau knygą“ viršelį

Konkursas! Sukurk knygos „Kaip aš netyčia parašiau knygą“ viršelį

Virusas įkalina, kūrybiškumas išlaisvina! Jei tau 14-19 metų ir tu gali piešti, nesėdėk rankų sudėjęs, nes gali UŽSIDIRBTI!

Išnaudok karantiną produktyviai ir atskleisk savo talentus. Dalyvauk konkurse ir sukurk viršelį Annet Huizing knygai „Kaip aš netyčia parašiau knygą“. Piešk pieštukais, spalvink, maketuok programomis – nesvarbu kaip, svarbu išlaisvinti savo idėjas! Dabar tavo idėjos gali būti matomos ne tik tavo sąsiuvinyje ar tarp draugų, bet ir visoje Lietuvoje. Geriausios viršelio idėjos autoriui skirsime 50 Eur premiją.

Žinai, kas galėtų sudalyvauti konkurse? Pasidalink konkursu su savo draugais! 

Nori dalyvauti? Štai informacija, kuri padės sukurti viršelį:

Trumpai apie knygą:
Trylikametė Katinka sako, jog jau susitaikė su faktu, kad jos mama mirė. Bet ar taip yra iš tiesų? Kai tėčio gyvenime atsirado kita moteris, paaiškėjo, kad Katinka savo sielvartą slepia giliai viduje. Kaimynystėje gyvenanti garsi rašytoja Lidvinė taip pat išgyvena ne pačius geriausius laikus – kūrybinis štilis, įkvėpimo trūkumas verčia ją daryti pertrauką profesinėje veikloje. Netikėtai tarp Katinkos ir Lidvinės užsimezgė graži draugystė, kai rašytoja sutiko jaunąją kaimynę pamokyti rašymo subtilybių. Katinka visada svajojo būti rašytoja ir pamažu, padedama Lidvinės, ji pradeda rašyti savo istoriją. Knygos konceptas įdomus tuo, kad iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog tai – savotiškas rašymo vadovas: pateikiama daug technikų, rašymo tobulinimo būdų – jie netgi išskirti atskiru šriftu. Katinka pasakoja savo istoriją, pritaikydama įvairias rašytojos rekomendacijas, ir kartu gydosi. Rašymas čia tarsi terapija, kuri padeda mergaitei susidoroti su emociniais sunkumais. Katinka išrašo savo jausmus, netekties skausmą, pyktį, liūdesį, ji pamažu susitaiko mamos mirtimi ir yra pasiruošusi judėti pirmyn.

  • Knygos amžiaus kategorija: 12+, grožinė literatūra paaugliams
  • Raktiniai žodžiai: rašymas, kompiuteris, telefonas, mergaitė (13 metų), sodas, žolė, dviratis (šie simboliai gali būti panaudoti viršelyje, bet nebūtinai)
  • Knygos matmenys: 148 x 221 mm

Viršelio maketą kelk į komentarus čia iki kovo 30 d. Leidyklos komandai išrinkus geriausią viršelį, konkurso laimėtoją paskelbsime kovo 31 d.

SVARBU: dalyvaudami konkurse sutinkate, kad leidykla „Debesų ganyklos“ pasilieka teisę naudoti jūsų piešinius, maketus ir idėjas knygos viršeliui kurti. Taip pat leidykla „Debesų ganyklos“ pasilieka teisę nepanaudoti nė vienos knygos viršelio idėjos, bet net ir tokiu atveju vienam iš konkurso dalyvių skirsime 50 Eur premiją.