Laisvai prieinamos ir nemokamos „Debesų ganyklų“ trumposios edukacijos

Laisvai prieinamos ir nemokamos „Debesų ganyklų“ trumposios edukacijos

Prekių ženklas „Debesų ganyklos“ geriausiai pažįstamas iš įvairių pažintinių ir grožinių leidinių vaikams ir paaugliams. Vis dėlto nuo pažintinių knygų – vos vienas žingsnis iki edukacinių užsiėmimų. „Debesų ganyklos“ jau šešerius metus pristato edukacijas, kurias dabar jau kelis metus galite rasti Kultūros pase. Šiemet „Debesų ganyklos“ siekdami pagelbėti mokytojams ir moksleiviams, paįvairinti galimo nuotolinio mokymosi medžiagą, pristato tris nemokamas trumpąsias edukacijas: „Knygos anatomija“, „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“ ir „Aš – EKOkarys“ jauniesiems moksleiviams.

 

ŠAUKŠTO ŠMAUKŠTO STALO AKADEMIJA

Kaip gražiai padengti stalą namuose? O kaip taisyklingai laikyti šakutę ir peilį? Kaip elgtis nuėjus į svečius, jeigu jūsų lėkštėje – spagečiai ar žuvis, o šalia – ne viena, o keletas šakučių? Nežinote, jaučiatės neužtikrintai? Ne bėda! Į pagalbą skuba Šaukšto Šmaukšto stalo akademija.

Trumpąją edukaciją rasite čia.

Norite dar labiau pagilinti savo žinias, kuriuos turėtų išmanyti kiekvienas šių laikų ponaitis, panelė ar tiesiog kultūringas žmogus? Ieškokite ilgosios edukacijos čia.

 

KNYGOS ANATOMIJA

Ši trumpoji edukacija moksleivių žinias apie knygas kilstelės į kitą lygmenį. Įpratę tiesiog atsiversti knygą, šį kartą vaikai atvers visą pasaulį ir tai darys žaismingai, kartu su profesore Filomena Knygmanyte. Žaisdami gydytojus vaikai susipažins su knygos kūnu, supras jo struktūrą, ir gydys „sergančią“ (suplėšytą, pripaišytą) knygą!

Trumpąją edukaciją rasite čia.

Ar norite išmokti aprašyti perskaitytas knygas? Gal virtualiai apsilankyti spaustuvėje? O gal sužinoti, kas yra metrika ir kas joje rašoma? Tai galite padaryti sudalyvavę edukacijoje „Knygos anatomija“, kurią rasite čia.

 

AŠ – EKOKARYS

Ar žinote, kas yra EKOkariai? Jie kovoja už gražesnę, sveikesnę aplinką ir švaresnę Žemę. Už geresnį kiekvieno iš mūsų gyvenimą – šiandien, rytoj ir net po kelių dešimtmečių. Ši kova būtina, nes veiksmai, kuriuos atliekame šiandien, turės įtakos tam, kokioje aplinkoje gyvensime ateityje. Trumpoji edukacija „Aš – EKOkarys“ skirta moksleivių žinioms apie klimato kaitą pagilinti ir jų vartojimo įpročiams keisti. Sužinosite, kaip reikia tinkamai rūšiuoti atliekas ir kaip sumažinti vienkartinių daiktų vartojimą.

Trumpąją edukaciją rasite čia.

Bet tai dar ne pabaiga. Jeigu norite dar giliau susipažinti su saikingu vartojimu, atliekų rūšiavimu, antriniu daiktų panaudojimu ar gyvenimo būdu, kai gyvenama be atliekų, susipažinkite su edukacija „Aš – EKOkarys“ čia ir paįvairinkite savo pamokas.