NAUJIENA! Danguolė Kandrotienė pristato „Pasaiba ir receptų vagys“

NAUJIENA! Danguolė Kandrotienė pristato „Pasaiba ir receptų vagys“

„Man labai nejauku dalyvauti Vilniaus knygų mugėje be naujos knygos apie Pasaibą, labai nesmagu atsiprašinėti skaitytojų, kai jie tikisi naujos dalies, o jos nėra. Tad šiais metais aš rami“, – sako rašytoja Danguolė Kandrotienė, Vilniaus knygų mugėje pristatysianti ką tik išleistą knygą „Pasaiba ir receptų vagys“. Tai jau ketvirtoji vaikų pamėgtos knygų serijos apie trumpakoję gauruotą žmogystą dalis. Joje skaitytojai ras gausybę nuotykių, pralinksminsiančių net didžiausią paniurėlį.

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti, taigi nenuostabu, kad dienų dienas leisdavo bibliotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos ar enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, sukūrusi ne vieną edukaciją mokiniams.

Dailininkė Jurgita Rancevienė, pieštuką į rankas paėmusi  vaikystėje, jo nepaleidžia iki šiol: „Iliustracijos vaikams – tai maži, margi stebuklai, netikėti charakteriai. Vaikystėje knygas labai mylėjau, tyrinėjau ir kaskart atrasdavau kažką naujo. Dabar mažus stebuklus dovanoju pati – tai džiugina.“ J. Rancevienė jau du dešimtmečius yra įvairių vaikams skirtų spaudos leidinių iliustracijų, tekstų, fotografijų autorė bei meninė redaktorė.

Naujausioje serijos apie Pasaibą knygoje „Pasaiba ir receptų vagys“ žaliaakį, trumpakojį, atsikišusiu pilvuku padarą rašytoja paverčia virtuvės šefu. Ir ne bet kokiu! Jo sukurtą ypatingo skonio želės receptą bando pavogti net tikrų tikriausi vagys!

Pasaiba puikiai žino, kad su alkanu pilvuku negali nei galvoti, nei žaisti. O kol mamiotė, grįžusi iš darbo, pagamins vakarienę, gali ir badu numirti, tad kodėl skanumynų nepasigaminus pačiam? Pasaibos pagaminta „Pelkių migla“ tokio nuostabaus skonio, kad net vagys bandė nugvelbti jos receptą!

„Pasaiba ir receptų vagys“ – ketvirtoji knygų serijos apie nenuoramą Pasaibą dalis.