Prekių pristatymas

Pristatymo būdas Terminai ir sąlygos Pirkimo suma Kaina
Prekių pristatymas per kurjerį Kurjeris atveš siuntą tiesiai į namus ar darbovietę. Jūsų siunta bus pristatyta per 2-4 darbo dienas* bet kur Lietuvoje (išskyrus Neringą). Už pirkinį galite sumokėti tiesiai kurjeriui. Kurjeris priima tik grynus pinigus. Siuntos pristatomos darbo dienomis 9 – 17 val. Įsitikinkite, kad nurodėte adresą, kuriuo būnate tuo metu, ir telefono numerį, kuriuo kurjeris galės susisiekti su Jumis prieš atvykdamas, kad suderintų tikslų laiką. Iki 30 Eur  2,90 Eur
  30 Eur ir daugiau  Nemokamai
Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva
paštomatą
Jūsų siunta bus pristatyta per 2-4 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį Ominava paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). Už prekes reikia sumokėti iš anksto. Užsakydami prekes nepamirškite nurodyti savo mobiliojo telefono numerio ir el. pašto.
Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.
Daugiau: www.omniva.lt
Iki 30 Eur 2,46 Eur
 30 Eur ir daugiau  Nemokamai
Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS terminalą Jūsų siunta bus pristatyta per 2-4 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS 24 terminalą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). Už prekes reikia sumokėti iš anksto. Užsakydami prekes nepamirškite nurodyti savo mobiliojo telefono numerio ir el. pašto. Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 72 valandas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.
Daugiau: www.lpexpress.lt
Iki 30 Eur 2,46 Eur
 30 Eur ir daugiau  Nemokamai

* – pristatymas vykdomas tik apmokėjus už prekes.
Daugiau informacijos teiraukitės [email protected] arba tel. 8683 56799