Šiuo metu neturime
graziausios_pasaulio_saliu_pasakos_vaikams_vaikiskos_knygos_internetu_pigiau_debesu_ganyklos_terra_publica_
graziausios_pasaulio_saliu_pasakos_vaikams_vaikiskos_knygos_internetu_pigiau_debesu_ganyklos_terra_publica_graziausios_pasaulio_saliu_pasakos_vaikams_vaikiskos_knygos_internetu_pigiau_debesu_ganyklos_terra_publica_graziausios_pasaulio_saliu_pasakos_vaikams_vaikiskos_knygos_internetu_pigiau_debesu_ganyklos_terra_publica_

Gražiausios pasaulio šalių pasakos

55 pagal 1 pirkėjo įvertinimą
(1 pirkėjo atsiliepimas)

9,99 

Knygoje „Gražiausios pasaulio šalių pasakos“ rasite net 50 pasakų iš įvairiausių pasaulio kampelių, susipažinsite su skirtingomis kultūromis, tų kraštų žmonėmis ir gyvūnais. Pasakos iš penkių žemynų, iš daugiau nei 40 skirtingų pavadinimų vietovių, šalių, genčių.

Šioje pasaulio šalių pasakų rinktinėje sudėtos pačios gražiausios pasakos. Knyga sudaryta taip, kad skaitant būtų galima keliauti po visą pasaulį – po skirtingus žemynus, skirtingas šalis, susipažinti su skirtingomis tautomis ir kultūromis. Čia galima rasti net Brolių Grimų ir Hanso Kristiano Anderseno pasakų, ar tau pavyks jas atpažinti? Jei ne, prie kiekvienos pasakos parašyta, iš kur ji kilusi, o žemėlapyje nesunkiai rasi ir pačią vietovę.

Leiskitės į kelionę po visą pasaulį su gražiausiomis pasaulio šalių pasakomis!

Knygelė skirta debesų ganytojams nuo 5 metų!

Neturime

Produkto aprašymas

ISBN 978-609-8090-90-1
Formatas: 222 x 246 mm
Puslapių skaičius: 140
Svoris 1041 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2015

1 review for Gražiausios pasaulio šalių pasakos

  1. 5 iš 5

    :

    Nuo šiol ši pasakų knyga bus mūsų favoritų sąraše! :) Surinktos labai gražios, prasmingos pasakos. Ir visos su gražia ir pamokančia pabaiga. Ši knyga privalo būti kiekvieno auginančio vaikus knygų lentynoje. Ačiū jums!! Daugiau tokių šaunių knygų!

Pridėti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *