Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? | Susitikimai Palangoje, Vilniuje ir Kaune

Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus? | Susitikimai Palangoje, Vilniuje ir Kaune
Knygos „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?” autorės, visuminio šeimos ugdymosi akademijos „Family Lab Academy“ edukologės Jovita Starkutė ir Indrė Neimantė supažindins jus su būdais, kaip paskatinti vaiko fizinę, kalbos, pažinimo, socialinę ir emocinę raidą, kokios veiklos lavina svarbiausius įgūdžius ir kaip jomis sudominti mažylį. Autorės papasakos, kaip namie sukurti kūrybingumą ugdančią, tobulėti skatinančią aplinką.
Renginio metu ne tik sužinosite svarbios teorinės informacijos apie vaiko ugdymą, bet ją išbandysime kartu praktiškai per užsiėmimą su vaikais. Visos veiklos skirtos mažyliams, tačiau lengvai pritaikomos ir vyresniems vaikams.
Renginio trukmė 45 min + 15 min skirsime diskusijoms ir papildomiems klausimams.
Bus galimybė vietoje įsigyti knygą „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ ir gauti autorių autografus.
Liepos 16 d. 18 val. kviečiame šeimas su vaikais, mokytojus, senelius į knygos „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ pristatymą ir dirbtuves vaikams Palangos vasaros skaitykloje.
Rugpjūčio 4 d. (trečiadienį) 18.30 val. kviečiame šeimas su vaikais, mokytojus, senelius į knygos „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ pristatymą ir dirbtuves vaikams skaitykloje „Vilnius skaito“.
Rugsėjo 7 d. (antradienį) 18 val. kviečiame šeimas su vaikais, mokytojus, senelius į knygos „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ pristatymą ir dirbtuves vaikams Maironio lietuvių literatūros muziejaus kiemelyje (Rotušės a. 13, Kaunas).
Renginiai nemokami.
Būtina išankstinė registracija į renginius:
Palangoje (liepos 16 d. 18 val.) https://forms.gle/J3VsdWDamYy5aZP37
Vilniuje (rugpjūčio 4 d. 18 val.) https://forms.gle/gQUgc9VCUaNHWUej9
Kaune (rugsėjo 7 d. 18 val.) https://forms.gle/eDhWSbuwYabCFnpc6
Dalyvavimui renginyje galimybių paso nereikia.
Viso renginio metu vyresniems nei 6 m. dalyviams privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes arba respiratorius.

Komentuoti