500 įdomiausių klausimų. Žaidžiame viktoriną!

Knyga „500 įdomiausių klausimų. Žaidžiame viktoriną!“ skirta kodėlčiukams ir smalsučiams, kurie daug ir apie viską klausinėja, ieško atsakymų į neįprasčiausius klausimus.

Knyga parengta pagal televizijos projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, į ją sudėti ne tik šauniausi klausimai, skambėję laidoje, bet ir tai, kas netilpo į kadrą: išsamesni atsakymai, įdomūs faktai. Taip pat rasite naujų, laidoje neskambėjusių klausimų.

Tai knyga smalsiems, išradingiems, galvotiems ir šiuolaikiškiems vaikams. Norint įminti jos paslaptis, reiks pasitelkti  ir žinias, ir loginį mąstymą.

Galite ne tik skaityti knygą kaip enciklopediją, bet ir atlikti proto mankštą: susirungti žinių turnyruose namuose, klasėje ar kelionėje (knygos viduje rasite ir trumpą taisyklių aprašą).

Kodas: 9786094731624 Kategorijos: ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-162-4
Formatas: 210 x 270 mm
Puslapių skaičius: 200
Svoris 1060g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai, spalvota
Metai: 2020

Informacija apie sudarytojas:

Leidyklos „Debesų ganyklos“ vaikų literatūros skyriaus redaktorė Roma Blėkienė be knygos nė kojos iš namų nekelia. Knygos sutrumpina kelią, išvaiko laukimo nuobodulį, leidžia gyventi tūkstančius skirtingų gyvenimų. „Be telefono ir raktų išsiversiu, bet be knygos – niekaip!“ – sako ji. Baigusi lietuvių filologijos studijas, dirbo leidykloje, žurnalo redakcijoje. Rašo asmeninį tinklaraštį apie vaikų literatūrą, yra IBBY Lietuvos skyriaus narė.

 

Leidėja ir rašytoja Danguolė Kandrotienė yra daugiau nei 10 knygų vaikams autorė bei sudarytoja. Parengė ne vieną pažintinę knygą apie Lietuvą vaikams ir suaugusiesiems. Už knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

 

Projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prodiuserės Julija Matulaitė ir Dalia Ramančauskaitė jau seniai nelaiko šio projekto savo darbu. Tai tapo erdve nuolat augti, skaityti, domėtis, tobulėti. Jos drauge „užaugino“ ne vieną kartą „Tūkstantukų“ – šie vaikai ne tik dalyvauja laidose, bet ir kviečiami į kitus projektus, protų mūšius, dainų šventes ir valstybinius renginius. O laidos „perkėlimas“ į knygą joms buvo labai natūralus procesas. Juk daugiau nei per dešimtmetį buvo sukurti, perskaityti, suredaguoti, atmesti ar patvirtinti, o tada vaikams užduoti dešimtys tūkstančių klausimų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “500 įdomiausių klausimų. Žaidžiame viktoriną!”