500 klausimų ir atsakymų

„500 klausimų ir atsakymų“ – Lietuvoje sudarytas ir parengtas pažintinio pobūdžio leidinys, skirtas visiems, kurie nori sužinoti įdomių, negirdėtų, o kartais net juokingų dalykų iš įvairių gyvenimo sričių. Knygoje visi klausimai suskirstyti į 10 skyrių, kuriuose – tikra ir specialistų patikrinta informacija apie tai, kaip lėktuvai, būdami tokie sunkūs, gali skristi, kodėl dilgėlės dilgina, kuo meteoras skiriasi nuo meteorito arba kaip atsiranda vaivorykštė. Jei ir tau įdomu, kas, kaip ir kodėl vyksta pasaulyje, leiskis į kelionę per knygos puslapius drauge!

Knyga skirta debesų ganytojams nuo 7 metų!

Aprašymas

ISBN 978-609-473-014-6
Formatas: 210 x 297 mm
Puslapių skaičius: 208
Svoris 1246 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2016

1 atsiliepimas apie 500 klausimų ir atsakymų

  1. Bernardinai.lt

    Sakysite, kam tos enciklopedijos šiais laikais leidžiamos, jei viską galima pagūglinti? Tiesą sakant, apie tai kartais susimąstau ir pati, tačiau paimti knygą į ranką, ją vartyti, tyrinėti, pasitikėti sudarytojų parinktais klausimais bei atsakymais, mano nuomone, yra daug įdomiau ir naudingiau. Enciklopedija tarsi siūlo vaikui žinias į savo galvelę krautis maloniai, neskubant ir tada, kai nori, o ne kai priverčia koks nemėgstamo dalyko mokytojas.

    Taigi, šioje enciklopedijoje – 10 skyrių: gamtos reiškiniai, mokslas, istorija, visata, gyvūnai, augalai, žmogaus kūnas, kultūra, visuomenė, įdomybės. Kiekviename skyriuje – tik konkretūs klausimai į konkrečius atsakymus. Jokių užduotėlių ar nukrypimų. Ir tai, man regis, yra šios knygos stiprybė: sužinoti labai konkrečius dalykus konkrečiomis temomis. Mane labiausiai sužavėjo visatos ir gyvūnijos skyriai. Bet čia, matyt, kiekvienam pagal pomėgius. Net kilo mintis, kad būtų smagu kasdien su vaikais garsiai paskaityti po kelis enciklopedijos puslapius ir pasikalbėti apie mus supantį pasaulį bei mus pačius jame. Na, o jūs jau patys spręskit – kaip ir kokiu tikslu skaitysite.

    Bernardinai.lt

Pridėti atsiliepimą