Aš ir nevykėliai. Netikėtos staigmenos

Vienuolikmetė Enė – sunkus vaikas. Supykusi ji patiria įniršio priepuolius, viską tarsi užlieja raudona spalva. Mergaitė neturi tėvų, nuolat keliauja per globėjų šeimas, todėl yra nepatikli, atsargi, sunkiai bendrauja. Vieną dieną Enė atsiduria prestižinėje internatinėje mokykloje.

Pirmoje trilogijos dalyje „Gyvenimas – skaičiavimo klaida“ Enė ketino sprukti pirmai progai pasitaikius. Antroje dalyje „Draugystė veža“ mergaitė suprato, kad mokykloje ne taip jau blogai.

Trečioje dalyje „Netikėtos staigmenos“ atėjo laikas viską išsiaiškinti. Kas moka už jos mokslus? Kodėl internete nėra jokios informacijos apie internatą? Ir kas iš tiesų yra paslaptingasis mokyklos ūkvedys?

Istorija pasakojama pirmuoju asmeniu, sukomponuota tarsi laiškas tėvui. Palyginti su pirmomis dalimis, tekste užtušuotų keiksmažodžių kiekis itin sumažėjęs, nes Enė išmoko tvarkytis su savo bėdomis.

Kodas: 9786094732584 Kategorijos: , , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-258-4
Puslapių skaičius: 272
Kietas viršelis, nespalvoti puslapiai
Svoris: 452 g
Išmatavimai: 149 × 221 mm
Autorius: Vanessa Walder
Vertėja: Indrė Dalia Klimkaitė
Iliustratorius: Barbara Korthues

Metai: 2022

Vanessa Walder – knygų ir scenarijų autorė iš Austrijos. Gimė 1978 m. Heidelberge, užaugo Vienoje, ten 1996 m. baigė abitūrą. Studijavo teisę ir dirbo didelėje advokatų kontoroje. Studijuodama kaip laisvai samdoma žurnalistė rašė įvairiems laikraščiams ir žurnalams. 2001 m. pasirodė pirmasis jos romanas. Šiuo metu jau yra parašiusi daugiau nei 90 knygų vaikams ir jaunimui, jos išverstos į daugiau nei 27 kalbas. Nuo 2009 m. rašytoja gyvena Berlyne, taip pat turi seną namą prie jūros.

Barbara Korthues, gimusi 1971 m., studijavo iliustravimą ir grafinį dizainą Miunsterio kolegijoje, vėliau – laisvąją tapybą Miunsterio dailės akademijoje. Dar studijuodama pradėjo dirbti įvairiose vaikų ir jaunimo literatūros leidyklose, nuo to laiko publikavo daug savo iliustruotų knygų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Aš ir nevykėliai. Netikėtos staigmenos”