Baidyklės

Kažkas iš mokyklos sukuria nerimą sėjančią instagramo paskyrą @Baidyklės. Mokinės įsibaiminusios. Visai nesvarbu, esi populiari ar nepastebima, – ten gali atsidurti kiekviena. Tildė, Elena ir Jazmina mokosi toje pačioje klasėje, tačiau viena su kita beveik nebendrauja. Dabar jas suvienija bendras tikslas – sučiupti niekšą, kuriam priklauso @Baidyklės.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Knygos leidimą iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Knygos vertimą iš dalies finansavo Swedish Arts Council.

Aprašymas

ISBN 978-609-473-285-0

Puslapių skaičius: 258

Svoris: 400 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Autorius: Lisa Bjärbo, Johanna Lindbäck, Sara Ohlsson

Vertėjas: Liveta Ūselė

Metai: 2023

Johanna Lindbäck (g. 1972) debiutavo 2007 m. Šiandien ji laikoma viena populiariausių Švedijos vaikų ir jaunimo knygų autorių. J. Lindbäck dirbo vidurinės mokyklos švedų ir anglų kalbų mokytoja. Dabar ji visiškai atsidavusi rašymui. 2013–2015 m. J. Lindbäck buvo paskirta Švedijos skaitymo ambasadore. Skaitymo ambasadorius skleidžia meilę knygoms ir prisideda prie to, kad knygos būtų prieinamos visiems.

Lisa Bjärbo (g. 1980) dirbo žurnaliste. Debiutavo 2010 m. Nuo to laiko buvo išleista juokingų ir liūdnų knygų serija apie kasdienybę, santykius ir jausmus įvairaus amžiaus vaikams ir jaunimui. Už nuopelnus vaikų ir jaunimo literatūrai apdovanota Astridos Lindgren premija (2018 m.).

Sara Ohlsson (g. 1977) nuo 1996 m. dirba su vaikų ir jaunimo žiniasklaida. Kaip rašytoja debiutavo 2011 m. Kuria knygas vaikams ir jaunimui. Aktyviai lankosi mokyklose, pasakoja apie rašytojo darbą, populiarina knygas ir skaitymą.

Liveta Ūselė (g. 1996) baigusi Skandinavijos šalių kultūrų ir kalbų programą Vytauto Didžiojo universitete, čia įgijo ir literatūrologijos magistro laipsnį, o dabar dėsto švedų kalbą. Nuo 2018 m. dirba laisvai samdoma vertėja iš švedų kalbos. Laisvalaikiu mėgsta skaityti įvairią literatūrą, spręsti sudoku, „į stalčių“ kurti poeziją ir su kamera vaikytis du savo katinus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Baidyklės”