Berniukas ir maišiukas

Vieną dieną vėjas į kiemą atskraidina plastikinį maišelį. Lukui iškart šauna puikių minčių, ką su juo nuveikti. Pagaminti parašiutą! Aitvarą! Akvariumą! Gal jis į dangų pakeltų ir katiną Rainį? Greitai kiemas virsta šiukšlynu, o Lukui žaisti tampa visai nesmagu…

„Berniukas ir maišiukas“ – išradingas ir pamokantis pasakojimas apie taršą, atliekų poveikį aplinkai. Pagrindinės knygelės vertybės – ekologija, rūšiavimas ir visų mūsų, net ir mažiausiųjų atsakomybė už pasaulį, kuriame ilgainiui gyvensime.

Knyga remiama Lietuvos kultūros tarybos.

Kodas: 9786094732126 Kategorijos: , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-212-6
Puslapių skaičius: 32
Kietas viršelis, spalvoti puslapiai
Svoris: 429 g
Išmatavimai: 231 × 281 mm
Autorius: Danguolė Kandrotienė
Iliustratorius: Indrė Salanginaitė
Metai: 2021

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo bibliotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams. Už knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

Iliustratorė Indrė Salanginaitė į miškus keliauja dažniau nei į prekybos centrą. Įsitaisiusi ežero pakrantėje, piešia istorijas, gimstančias tarp samanų. Baigti eskizai nugula ant drobių, o jų akcentai – į vaikų knygelių iliustracijas. Baigusi grafinio dizaino studijas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, I. Salanginaitė dirbo reklamos agentūroje, vaikų literatūros iliustratore, renginių „Zero Waste Fest’19“ ir „Zero Waste Fest’20“ vizualinių sprendimų kūrėja, grafikos dizainere leidykloje. Laisvalaikiu tapo paveikslus (slapyvardis Pelkėta).

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Berniukas ir maišiukas”