Eime slėpynių!

Lapinas Frenkas ir meškinas Bertas – geriausi draugai! Jie labai mėgsta žaisti slėpynių. Frenkui patinka laimėti. Bertui – irgi! Tik Bertas dar nė karto nelaimėjo. Vieną dieną Frenkas supranta, kad laimėjimas dar ne viskas. Juk daug svarbiau, kad draugas būtų laimingas.
Šmaikšti ir pamokanti istorija apie tikrą draugystę.

Kodas: 9786094732188 Kategorijos: , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-218-8
Puslapių skaičius: 32
Kietas viršelis, spalvoti puslapiai
Svoris: 500 g
Išmatavimai: 276×276 mm
Autorius: Chris Naylor-Ballesteros
Vertėja: Ieva Šakelaitė
Iliustratorius: Chris Naylor-Ballesteros
Metai: 2022

Chris Naylor-Ballesteros studijavo iliustravimą ir grafinį dizainą Bradfordo meno koledže. Baigęs studijas, dirbo anglų kalbos mokytoju, laikraščių maketuotoju ir dizaineriu. Skaitydamas paveikslėlių knygas savo vaikams, suprato, kad kartais jam jos patinka labiau nei mažiesiems klausytojams. Taip kilo mintis pačiam iliustruoti knygas. Be knygų iliustravimo, autoriui patinka klausytis muzikos ir ją kurti, klajoti po kaimo vietoves, važinėtis dviračiu. Jo mėgstamiausias sezonas yra ruduo, o spalva – žalia.

Chris Naylor-Ballesteros už kūrybą vaikams yra ne kartą apdovanotas ir nominuotas. Jo knyga „The Suitcase“ apdovanota „Picture Book Award“ (2020), pateko į trumpuosius „Oscar’s Book Prize“ (2020), „CILIP Kate Greenaway Medal“ (2020) ir „The North Somerset Teachers’ Book Award“ (2019) sąrašus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Eime slėpynių!”