Fair Play. Žaisk arba viską prarasi

Prikaustantis romanas apie eksperimentą, kuris pakrypsta ne taip, kaip planuota.

Auka. Niekas nenori būti auka. Niekas nenori aukos aukoti. Ir vis dėlto po karštų vasaros atostogų mes nusprendėme kai ką paaukoti: vieną svarbiausių dalykų gyvenime – savo laisvę. Bent trims mėnesiams. Už tai, ką atiduodame, gausime kai ką geriau, manėme. Tačiau praradome daug daugiau, nei buvome pasirengę paaukoti. Praradome vieną iš mūsų.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Aprašymas

ISBN 978-609-473-299-7

Puslapių skaičius: 348

Svoris: 506 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Autorius: Kerstin Gulden

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Metai: 2023

Kerstin Gulden (g. 1978) – rašytoja, studijavo literatūrą, filosofiją ir komunikacijas Tiubingene, Miunchene ir Londone. Po studijų dirbo Londone, Miunchene ir Briuselyje, ėjo ir atstovės spaudai pareigas bei prisidėjo prie kultūros skatinimo. Keletą metų buvo Vokietijos verslo knygų premijos komisijos narė. 2021 m. rašytojos išleista knyga „Fair Play: spiel mit, sonst verlierst du alles!“ tais pačiais metais gavo Oldenburgo vaikų ir jaunimo literatūros prizą.

Indrė Dalia Klimkaitė (g. 1973) – vertėja, redaktorė, Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos ir Tarptautinės vaikų literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus narė. Vilniaus universitete baigė filosofijos ir vokiečių filologijos bei visuotinės literatūros studijas. 2006 m. apdovanota už geriausią vertimą paaugliams. Verčia ir redaguoja vaikų ir jaunimo, humanitarinę ir dvasinę literatūrą, rūpinasi kultūros sklaida Zarasų regione.

Apdovanojimai:

  • Oldenburgo vaikų ir jaunimo literatūros premija, 2021

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fair Play. Žaisk arba viską prarasi”