Gelbėkit, mus puola vilkolakis!

7,99 

Jei manai, kad mokykloje nevyksta nieko įdomaus, labai klysti! Izą ir jos šutvę tiesiog persekioja keisčiausi įvykiai. Mokyklos detektyvai nenurims tol, kol neišsiaiškins visų paslapčių.

Iza ir jos draugai LABAI laukia klasės išvykos. Jie stovyklaus, valgys zefyrus, nesipraus ir galės daryti viską, kas namuose griežtai draudžiama. Tačiau stovykloje ima dėtis KEISTI dalykai! Kas KAUKIA naktimis? Ir kas nukniaukė visas DEŠRELES?

Kai jie pamato plaukuotas mokytojos kojas, viskas tampa AIŠKU! Mokyklos stovykloje gyvena VILKOLAKĖ ir jie visi PASMERKTI!

Tai ketvirtoji knygų serijos „Mokyklos detektyvai“ dalis. „Mokyklos detektyvai“ – Pamelos Butchart knygų serija vaikams apie linksmus, išradingus, šmaikščius ketvirtaklasius. Iza ir jos draugai Zakas, Džudė ir Meisė nuolat įsivelia į įvairias istorijas.

Kitos knygų serijos „Mokyklos detektyvų“ knygos:

„Mūsų mokyklos direktorius – vampyras!“

„Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs“

„Mokyklos byla. Virėjos demonės puola“

Kodas: 9786094731648 Kategorijos: ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-163-1
Formatas: 149 x 211 mm
Puslapių skaičius: 288
Svoris 360g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai, nespalvota
Metai: 2020

 

Autorė Pamela Butchart gyvena Škotijoje, Dandi mieste, su sūnumi ir dviem nuostabiais katinais Meškinu ir Karlosu. Ji dėsto filosofiją vidurinėje mokykloje, tad nieko keista, kad rašytojos galvoje sukasi keisčiausi klausimai, pavyzdžiui: „Kaip man žinoti, ar aš nesu robotas?“. Jei P. Butchart nerašytų knygų ir nebūtų mokytoja, norėtų įkurti prabangų viešbutį benamėms katėms, kurį tikriausiai pavadintų Miaukingtono rūmais.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gelbėkit, mus puola vilkolakis!”

jums taip pat gali patikti…