Iš kur atsiranda vaikai?

Kartą pievoje ramiai varliavo gandras. Staiga nežinia iš kur šalia jo išdygo mergaitė ir ėmė klausinėti:
– Gandreli, sakyk, ką tu man atneši dovanų: brolį ar sesę?
Bet gandras – ne paštininkas ir siuntinių su broliais ar sesėmis į namus nepristato. Jei ne gandras, tada kas atneša vaikus?
„Iš kur atsiranda vaikai?“ – žaisminga, šmaikšti, atvira ir subtili knyga apie tai, iš kur atsiranda vaikai. Į trikdančius smalsių pipiriukų klausimus atsakyti dar niekada nebuvo taip lengva! Istoriją sukūrė Danguolė Kandrotienė – Prano Mašioto premijos laureatė, geriausios metų knygos vaikams ir paaugliams (2014 m.) autorė.

Kodas: 9786094732133 Kategorijos: , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-213-3
Puslapių skaičius: 38
Kietas viršelis, spalvoti puslapiai
Svoris: 476 g
Išmatavimai: 231 × 281 mm
Autorius: Danguolė Kandrotienė
Iliustratorius: Greta Alice
Metai: 2021

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo bibliotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams.

Už knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

Greta Alice – dailininkė, edukatorė ir aistringa knygų mėgėja. Vaikystėje perskaičiusi kalnus vaikiškų knygų, dabar pati jas iliustruoja. Dailininkė spalvingus vaizdus sukūrė jau daugiau nei trisdešimčiai knygų. Menininkė savo iliustracijomis siekia prakalbinti vaikų vaizduotę, jose dažnai būna mažų, netikėtų detalių, kurias randa tik akyliausi skaitytojai. Gretos kūryba pristatyta jau daugiau nei penkiolikoje personalinių parodų Lietuvoje bei užsienyje. Menininkė teigia, kad nėra patogesnio keliavimo būdo nei atsivertus knygą: skaitydamas gali aplankyti visus, tarp jų ir pačius atokiausius, pasaulio kampelius, netgi tuos, kuriuose nutinka nežemiški dalykai.

Knyga remiama Lietuvos kultūros tarybos.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Iš kur atsiranda vaikai?”