Istorijų vagys. Dingę skyriai

„Istorijų vagys. Dingę skyriai“ – tai antroji serijos dalis. Ovenas ir Betani tęsia Betani tėčio paieškas. Prie jų prisijungia Kailas, tiksliau, Kylis Gnomapėdis – mėgstamiausios Oveno knygos personažas. Gal jums atrodo, kad tai šiek tiek painu? Anaiptol! Pasaulyje, kur galima keliauti iš knygos į knygą, tai beveik normalu.

Knygoje dar daugiau nuotykių, išgalvotų pasaulių ir paslapčių! Tarsi stačia galva būtum įpuolęs į mistinį detektyvą, kurio paslaptys taip ir prašosi būti atskleidžiamos. Bet kai kurių paslapčių geriau neatskleisti…

Kodas: 9786094732560 Kategorijos: , , , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-256-0
Puslapių skaičius: 384
Kietas viršelis, nespalvoti puslapiai
Svoris: 800 g
Išmatavimai: 149×221 mm
Autorius: James Riley
Vertėja: Vaida Jankūnaitė

Metai: 2022

 

Jamesas Riley yra „New York Times“ bestselerio „Istorijų vagys“ autorius. Priešingai nei buvo teigiama ankstesnėse biografijose, jis yra a) tikras, o b) ne veikėjas Niekas iš knygų serijos „Istorijų vagys“. Kas gi žmonėms pakišo tokią paiką mintį, kad J. Riley yra išgalvotas? Ogi jis pats! Autorius manė, kad bus labai smagu, jei visi jį laikys Nieku, bet iš tiesų tai įnešė daug sumaišties.

Tad štai keli tikri faktai apie autorių: gimė Konektikute, ten gyveno… tik šiek tiek, kol persikraustė į… na, nemažai valstijų. Šiuo metu jis gyvena Šiaurės Virdžinijoje, už Vašingtono. Augina tris kates.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Istorijų vagys. Dingę skyriai”