Istorijų vagys. Paslaptinga kilmė

Betani gali atverti portalą į bet kurią knygą. Bet po paskutinės kelionės kai kurių knygų siužetai neatpažįstamai pasikeitė. Daugiau jokių portalų į knygas!

Kai kelionės į knygas pasibaigia, belieka… KOMIKSAI! Betani ir Ovenas neria į Jupiterio miestą. Jame knibžda superherojų ir piktadarių – šaunūs nuotykiai garantuoti! Tačiau kažkas čia ne taip… Visi superherojai dingę arba praradę protą. Mieste viešpatauja Tamsa, kurio bijo net kiečiausi piktadariai. Kaip Ovenas ir Betani išsikapstys šįkart?

Trečioji serijos „Istorijų vagys“ dalis žada nepamirštamus nuotykius superherojų ir piktadarių pasaulyje. Knyga su tikrais komiksų intarpais!

Aprašymas

ISBN 978-609-473-273-7
Puslapių skaičius: 400
Kietas viršelis, nespalvoti puslapiai
Svoris: 616 g
Išmatavimai: 149×221 mm
Autorius: James Riley
Vertėja: Vaida Jankūnaitė

Metai: 2022

 

Jamesas Riley yra „The New York Times“ bestselerio „Istorijų vagys“ autorius. Priešingai nei buvo teigiama ankstesnėse biografijose, jis yra a) tikras, o ne b) veikėjas Niekas iš knygų serijos „Istorijų vagys“. Kas gi žmonėms pakišo tokią paiką mintį, kad J. Riley yra išgalvotas? Ogi jis pats! Autorius manė, kad bus labai smagu, jei visi jį laikys Nieku, bet iš tiesų tai įnešė daug sumaišties.

Tad štai keli tikri faktai apie autorių: gimė Konektikute, ten gyveno… tik šiek tiek, kol persikraustė į… na, nemažai valstijų. Šiuo metu gyvena Šiaurės Virdžinijoje, už Vašingtono. Augina tris kates.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Istorijų vagys. Paslaptinga kilmė”