Kelionė po naktinį dangų

Ką išvystum naktį pažvelgęs į dangų? Žinoma, Mėnulį ir žvaigždes. Ir… iš viršaus į tave žiūrinčią Visatą!

Kelionėje po naktinį dangų tave lydės Felicija. Ji pamokys surasti žvaigždynus, atpažinti Mėnulio fazes, patars, kaip tapti tikru žvaigždinėtoju.

Tai tikra mokslinė knyga smalsiems astronomijos gerbėjams, parašyta tikrų tikriausio astronomo! Kuo ji skiriasi nuo kitų mokslinių knygų? Puikiu, smagiu ir labai paprastu pasakojimu, kurį lengvai supras pradedantieji žvaigždinėtojai. Ką jie ras knygoje? Viską! Patarimus, kaip pasiruošti žvaigždžių stebėjimui, kur tai daryti, kaip atpažinti dangaus objektus ir kur jų ieškoti. Kaip ir tikroje mokslinėje knygoje, jos pabaigoje yra žodynėlis ir rodyklė.

Rimtą mokslininką ir astronomą Stuartą Atkinsoną parašyti knygą vaikams įkvėpė jo mylima katytė Pegė, kai vieną naktį taip smalsiai pažvelgė į žvaigždes, kad jis susimąstė, kiekgi kačių naktimis žvalgosi į žvaigždėtą dangų ir gėrisi juo… Taip pat knyga skirta ir Felisetei, benamei katei, kuri 1963 m. tapo pirmąja į kosmosą pakilusia kate.

Kodas: 9786094731716 Kategorijos: , , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-171-6
Puslapių skaičius: 64
Kietas viršelis, spalvoti puslapiai
Svoris: 657 g
Išmatavimai: 231 × 295 mm
Autorius: Stuartas Atkinsonas
Vertėja: Viktorija Uzėlaitė
Metai: 2020

Stuartas Atkinsonas kosmosu ir astronomija susižavėjo vaikystėje, kai sužinojo, kad Mėnulyje nusileido žmogus. Jis jau beveik 30 metų rašo, redaguoja knygas apie astronomiją ir kosmosą, dažnai savanoriškai skaito paskaitas šiomis temomis mokyklose, bendruomenėse. Giedromis naktimis jį galite pamatyti kartu su kate žiūrint į dangų.

Brendanas Kearney’is universitete studijuodamas architektūrą suprato, kad jam nepatinka braižyti, tačiau labai smagu piešti. Sužinojęs, kad piešimas taip pat gali būti darbas, skubiai iškeitė architektūros studijas į iliustravimo. Dabar jis – vaikiškų knygų iliustruotojas ir dizaineris.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kelionė po naktinį dangų”