Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja

Dar negirdėjote apie Mirėją, Astridą ir Akimą? Breso Burge šią trijulę atpažįsta visi, drąsesni net selfių prašo, o apie laimėtą konkursą kalbama ne tik mokykloje, bet ir socialiniuose tinkluose. Merginas užklupo tikra žvaigždžių valanda. Nelengva dėvėti karūnas. Bjauriausių mokyklos kiaulių karūnas.

Sakote, pasibaisėtina? Jei jums taip atsitiktų, slėptumėtės po antklode iki gyvenimo pabaigos? Bet tik ne ši trijulė! Jos dar parodys, ko iš tiesų yra vertos!

Daug juoko, sveikas požiūris į save ir pasaulį, gyva, ekspresyvi kalba puikiai dera su amžinosiomis vertybėmis.

P. S. Kas skaitė, sakė, kad nesigailėjo.

Knygos leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos.

Kodas: 9786094731136 Kategorijos: , ,

Aprašymas

Autorius: Clémentine Beauvais

Vertėja: Erika Sabaliauskaitė

ISBN 978-609-473-113-6
Formatas: 149 x 211 mm
Puslapių skaičius: 240
Svoris 300 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2019

2019 m. knyga „Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja“ nominuota tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą paaugliams.

 

Ak, kad man ir mano kiemo gaujai kas būtų prieš 20 metų pasakęs… Nuotykis, vėjavaikystė, solidarumas ir ryžtas sukurs mus gražiausiais žmonėmis. Svarbiausia juk XXL dydžio širdis. O visų nosys, ausys ir lūpos vienodai, bet skirtingai ir taip gražios!

Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep

 

Jeigu būčiau perskaičiusi šią knygą mokykloje arba po mokyklos, būtų buvę daug lengviau gyventi savo „kiaulaitės“ kūne ir bendrauti su tais, kurie nuolat iš jo tyčiojosi, taip pat – ir su pačia savimi. Labai rekomenduoju!!!

Giedrė Valavičiūtė, iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ įkūrėja

 

„Šios knygos viršeliui – 100 balų. Pamatai ir neįmanoma nenorėti perskaityti. O po viršeliu dar ir gera puikiai papasakota istorija. <…> Nenoriu per daug išpasakoti – gaila atimt skaitymo malonumą ir intrigą. Tegul būna visiems skaitytojams pavyzdys ir įkvėpimas kaip į save galima žiūrėti (o jei nemoki, reikia mokytis taip daryti) su lengva ironija ir humoru (kuris vienintelis gali išgelbėt pasaulį, žinoma, + meilė). Nes kai gali pasijuokt iš savęs pats – kitiems nebelieka iš ko tavyje juoktis.“
„Fantastiškų (-os) knygų žiurkės“

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kiaulystės dėsnis kiaulėms negalioja”