Labas, Visata

„Labas, Visata“ pagrindiniai herojai – 4 moksleiviai – Virgilijus, Valensija, Kaori ir Četas. Jie nėra draugai ir netgi mokosi ne vienoje mokykloje. Virgilijus Salinas – drovus, artimųjų nesuprastas berniukas. Valensija Somerset – protinga, atkakli mergaitė. Kaori Tanaka buria ateitį ir skaito žvaigždes. Četas Bulensas pravarde Bulius – didžiausias rajono peštukas. Tačiau kai Četas iškrečia bjaurią išdaigą Virgilijui ir jo augintinei jūrų kiaulytei, gyvenimas netikėtai ir stulbinamai suveda šiuos vaikus. Ar tai tik sutapimas? O gal likimo pirštas? Atsakymo ieškokite nuotykių istorijoje „Labas, Visata“.

Kodas: 9786094732294 Kategorijos: , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-229-4
Puslapių skaičius: 352
Kietas viršelis, nespalvoti puslapiai
Svoris: 800 g
Išmatavimai: 149 x 211 mm
Autorius: Erin Entrada Kelly
Vertėja: Viktorija Uzėlaitė
Metai: 2021

Erin Entrada Kelly – žymi amerikiečių vaikų rašytoja, „New York Times“ bestselerių autorė, apdovanota prestižinėmis premijomis.

Pagrindiniai apdovanojimai:

Niuberio medalis, 2018 m.

Šis apdovanojimas yra pirmasis pasaulyje ir vienas garbingiausių vaikų literatūros apdovanojimų. Jį suteikia Amerikos bibliotekininkų asociacija (American Library Association) ir Tarptautinė skaitymo asociacija (International Reading Association). Medalis kasmet skiriamas autoriams už didžiausią indėlį į Amerikos vaikų literatūros fondą įnešusią knygą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Labas, Visata”