Made by Indira. Mada – bet kokia kaina?

Tai jau nebe pirmas autorių Cajos Cazemier ir Martine’ės Letterie kartu parašytas kūrinys. Anksčiau jos drauge yra išleidusios knygas „Šeimos paslaptis“ (2011) ir „Išvirkščia pusė“ (2014), kuriose Caja rašė apie dabarties mergaites, Martine’ė – apie mergaites iš praeities. Mat Martine’ė rašo istorines knygas jauniesiems skaitytojams, o Caja kuria apie šiuolaikinio jaunimo pasaulį. „Ieškojome naujos temos ir užkliuvome už vaikų darbo. Martine’ės vyras pasiūlė: „Vaikų darbas vis dar aktuali problema. Kodėl jums neparašius knygos apie „mergaitę čia“ ir „mergaitę ten“?“ Taip knygoje atsirado Tera iš Nyderlandų ir indė Indira. Istorija gimė autorėms bendraujant su įvairių organizacijų, siekiančių geresnių darbo sąlygų Azijos darbuotojams, atstovais, lankantis Indijoje ir išgirdus 75 jaunų mergaičių stulbinamus pasakojimus apie jų darbą verpyklose ir kituose fabrikuose.

Knygą iš nyderlandų kalbos išvertė Birutė Avižinienė, vertėja, dėstytoja, humanitarinių mokslų daktarė, Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos narė.

Knyga skirta skaitytojams nuo 14 metų. 2018 m. kūrinys pelnė Tarptautinės jaunimo bibliotekos apdovanojimą „Baltasis varnas“.

Knygos leidimas iš dalies finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“.

Kodas: 9786094731693 Kategorija:

Aprašymas

ISBN 978-609-473-169-3
Formatas: 149x 221 mm
Puslapių skaičius: 240
Svoris 360g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai, nespalvota
Metai: 2020

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Made by Indira. Mada – bet kokia kaina?”