Magiškų gyvūnų mokykla. Į kelionę!

„Magiškų gyvūnų mokykla. Į kelionę!“ – tai ketvirtoji knygų serijos apie Magiškų gyvūnų mokyklą dalis.

Ji taip vadinama ne veltui. Jei tau nusišypsos laimė, čia rasi geriausią pasaulyje draugą. Tačiau ne berniuką ar mergaitę, o… magišką gyvūną! Gyvūną, kuris tavimi rūpinsis, visada tau padės ir mokės kalbėti. Neblogai, tiesa?

Mokytoja panelė Kornfyld užklumpa Silą darant negražius darbelius. Už tai jį turėtų išmesti iš mokyklos! Bet ne – Silas apdovanojamas! Jis gauna magišką gyvūną – krokodilą Riką iš Floridos.

Tik ar tikrai šįkart magiškas gyvūnas yra dovana? Rikas įžūlus, nuolat įsivelia į bėdas, o jam iš burnos nekaip kvepia. Gal tokia Silo bausmė?

Atrodo, kad magiški nuotykiai dar tik įsibėgėja!

Serijos 1 knyga čia.

Serijos 2 knyga čia.

Serijos 3 knyga čia.

Serijos 5 knyga čia.

Kodas: 9786094731815 Kategorijos: , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-181-5
Puslapių skaičius: 224
Kietas viršelis, nespalvoti puslapiai
Svoris: 409 g
Išmatavimai: 149 × 221 mm
Autorius: Margit Auer
Vertėja: Indrė Dalia Klimkaitė
Metai: 2020

Knygos autorės Margit Auer tikroji profesija – reporterė. Anksčiau Margit rašė straipsnius Vokietijos laikraščiams ir didžiausiai Vokietijos naujienų agentūrai. Augindama tris vaikus, ji perskaitė daug vaikiškų knygų ir pajuto norą jas kurti pati. Su šia veikla autorė nesiskiria iki šiol.

Knygos dailininkė Nina Dulleck piešia ir tapo nuo pat mažens, kai tik išmoko nulaikyti pieštuką ir teptuką. Nina kartu su šeima gyvena prie Reino upės, jos namai apsupti vynuogynų ir vyšnių sodų. Ten ir gimsta gražiausios iliustracijos vaikams.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Magiškų gyvūnų mokykla. Į kelionę!”