Mėnulis ir kitos nelaimės

7,99 

Antonas su tėčiu gyvena ir tvarkosi vienudu. Netikėtai tėčio papasakota istorija apie neplanuotą sūnaus atsiradimą įsuka Antoną į nesibaigiantį keistų, kartais absurdiškų, bet iki ašarų juokingų įvykių verpetą. Antonas su geriausia drauge Ine sugalvoja atkurti pusiausvyrą – surasti tėčiui širdies draugę.

Tačiau tai ne taip paprasta. Pasirodo, kiekvieno pusiausvyra gali būti skirtinga, ir tai puiku! Pavyzdžiui, Žemė išlaiko pusiausvyrą įstrižoje padėtyje, ir taip yra geriausia! Jei būtų kitaip, neturėtume metų laikų. Nebūtų nei poliarinės nakties, nei žygių slidėmis su karšta kakava. Ir kaip manote, kas jai padeda tą pusiausvyrą išlaikyti? Pasirodo, mažytis Mėnulis…

Kodas: 9786094731778 Kategorija:

Aprašymas

ISBN 978-609-473-177-8
Puslapių skaičius: 256
Kietas viršelis, nespalvoti puslapiai
Svoris: 480 g
Išmatavimai: 149 × 221 mm
Autorius: Gudrun Skretting
Vertėja: Agnė Petrauskaitė
Metai: 2021

Knygos leidimas iš dalies finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“.

 

Gudrun Skretting (g. 1971) – norvegų rašytoja, ne kartą apdovanota už knygas vai­kams ir paaugliams. Jos debiutinis romanas „Mėnulis ir kitos nelaimės“ tapo prestižinių literatūros premijų laimėtoju ir nominan­tu Norvegijoje ir Italijoje. G. Skretting Norvegijos muzikos akademijoje yra įgijusi klasikinio pianisto išsilavinimą. Norvegijos vaikų literatūros institute studijavo kūrybinį rašymą ir literatūrą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mėnulis ir kitos nelaimės”

jums taip pat gali patikti…