Mergaitė keistoje šalyje

Po trilerio jaunimui „Berniukas baltame kambaryje“, iš karto tapusio bestseleriu ir apdovanoto prestižinėmis literatūros premijomis, Karlas Olsbergas parašė antrąjį romaną „Mergaitė keistoje šalyje“. Tai dar vienas baugokas ateities scenarijus, kuris skaitytojui pažeria daugybę filosofinių klausimų.

Pasaulį niokoja negailestingas karas. Tik Apšviestųjų slėnyje, atsiribojusiame nuo išorinio pasaulio, žmonės dar gyvena saugiai ir taikiai. Bent jau tuo tiki Sofija. Tačiau dingus draugui Mirkui ji ima abejoti griežta religine bendruomene. Pasprukusi iš slėnio, už kalnų Sofija randa ne mūšio lauką, o, regis, tobulą aukštųjų technologijų visuomenę. Ar gali būti, kad visas ligšiolinis Sofijos gyvenimas buvo apipintas melu? Kas yra tikrovė? O kas – iliuzija? Ką pasirinkti?

Įtemptas ir giliaprasmis futuristinis trileris!

Knyga rekomenduojama jaunimui nuo 14 metų.

Knygos leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos.

Kodas: 9786094731860 Kategorijos: , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-186-0
Puslapių skaičius: 336
Kietas viršelis, nespalvoti puslapiai
Svoris: 540 g
Išmatavimai: 149 × 221 mm
Autorius:
Vertėja: Indrė Dalia Klimkaitė
Metai: 2020

Karlas Olsbergas (g. 1960) turi daktaro laipsnį dirbtinio intelekto studijų srityje, yra dirbęs vadybos konsultantu, televizijos prodiuseriu, įkūręs ne vieną startuolį. 2007 m. išleistas pirmasis K. Olsbergo romanas „Sistema“ pateko į Vokietijos žurnalo „Der Spiegel“ skelbiamą skaitomiausių knygų sąrašą. Nuo to laiko autorius rašo populiarias knygas suaugusiesiems, jaunimui bei vaikams. Trileris „Berniukas baltame kambaryje“ 2018 m. buvo nominuotas Vokietijos jaunimo literatūros premijai. Parduotos ir teisės kurti filmą. K. Olsbergas su šeima gyvena Hamburge, Vokietijoje.

Indrė Dalia Klimkaitė (g. 1973) – vertėja, redaktorė, Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos ir Tarptautinės vaikų literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus narė. Vilniaus universitete baigė filosofijos ir vokiečių filologijos bei visuotinės literatūros studijas. 2006 m. apdovanota už geriausią vertimą paaugliams. Verčia ir redaguoja vaikų ir jaunimo, humanitarinę ir dvasinę literatūrą, rūpinasi kultūros sklaida Zarasų regione.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mergaitė keistoje šalyje”