Mopso Karlo istorija

Autoriai: Fabiola Nonn ir Lukas Weidenbach
Iliustratorė: Joëlle Tourlonias
Vertėja: Kazimiera Kazijevaitė

„Mopso Karlo istorija“ – tai pasakojimas apie didelį mažo šuniuko nuotykį. Nuotykį, kuris prasideda tada, kai mopso Karlo šeimininkė, sulaukusi skubaus skambučio, išlekia į pagalbą ir… palieka savo augintinį vieną. Knygoje pats mopsas Karlas papasakos apie savo klaidžiojimus svetimomis miesto gatvėmis, pažintį su bename Paula ir kelionę namo, pas savo mylimą šeimininkę. Keliaukite kartu su mopsiuku ir Jūs!

Knygelė skirta debesų ganytojams nuo 3 metų!

Aprašymas

ISBN 978-609-8090-99-4
Formatas: 260 x 210 mm
Puslapių skaičius: 32
Svoris 387 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2016

 

O kaip mažieji skaitytojai vertina šią knygą? Su mopsu Karlu susipažino Eleonora ir ji bei tinklaraštis Šeimos gidas dalinasi įspūdžiais apie knygelę.

 

 

 

2 atsiliepimai apie Mopso Karlo istorija

 1. Bernardinai.lt

  Mopso Karlo istorija – tai paveikslėlių knyga apie draugystę ir meilę gyvūnams. Apie tai, kad net baisiausiu metu reikia tik truputį palaukti, pasitikėti ir leisti padėti.

  Pagrindinis knygos veikėjas – mopsų veislės šunelis Karlas, per šeimininkės neapdairumą, paliekamas pririštas prie parduotuvės. Šiaip ne taip nusigraužęs šniurelį, mopsas skubinasi ieškoti prapuolusios šeimininkės. Jam baugu mieste, nes čia nieko nepažįsta, o dar ir naktis artėja. Karlą kankina ir klausimai, kodėl šeimininkė jį paliko. Gerai, kad pasitaiko draugiška Paula – gatvės šuo. Kitą rytą jie jau abu kartu leidžiasi ieškoti mopso Karlo šeimininkės. Kaip seksi naujiesiems bičiuliams jos ieškoti ir ar benorės jie išsiskirti po tokios tvirtos užsimezgusios draugystės?
  Bernardinai.lt, 2016 m. Birželio 22 d.

 2. Mamologas.lt

  Tinklaraščio Mamalogas.lt atsiliepimas apie knygelę:
  Knygoje aprašoma iš pirmo žvilgsnio labai paprasta istorija – mopso šeimininkė, sulaukus netikėto skambučio, pamiršta savo šuniuką ir palieka jį pririštą mieste. Vėliau ji savo šuniuko ieško. O Mopsas išsigandęs ieško kelio atgal namo. Jis pasiklysta, bet susipažįsta su bename kale, iš kurios sulaukia pagalbos. Istorija baigiasi laimingai, nes tiek Mopsas grįžta namo, tiek jo naujoji draugė suranda sau namus.

  Knyga kietais viršeliais, labai gražiais paveikslėliais ir, manau, skirta 2,5 – 7 metų vaikams. Už visos, atrodytų paprastos istorijos slepiasi daug labai teisingų ir vaikui vertingų pamokymų: kokia svarbi atjauta, pagalba ir draugystė. Knyga taip pat moko suprasti kito emocijas ir jausmus. Ir parodo, kaip svarbu nespręsti apie kitą pagal jo išvaizdą, nes net už purvinų gaurų gali slėptis didelė ir gera širdis.

  Dar vienas pliusas tas – kad tekstų nedaug, jie parašyti didelėm raidėm, paprastais sakiniais ir be įmantrių žodžių. O mes šiuo metu renkamės tokias knygas, kurios tinkamos mokymuisi skaityti. „Mopso Karlo istorija“ tam puikiai tinka.

Pridėti atsiliepimą