Paskaityk eiles man, mama

Viena bandelė

Vienas paukštelis,

Viena katytė,

Viena bandelė. –

Ką man daryti?

Kaip padalyti

Viską per pusę,

Kad man dar liktų

Bandelės pusė?

Pusę per pusę –

Paukščiui ir katei,

Ir liks dar pusė

Suvalgyt pačiai…

Miela ir jauki eilėraščių knyga, skirta mažiesiems 3–6 metų klausytojams. Kodėl klausytojams? Todėl, kad eilėraščiai skirti klausytis, kai juos deklamuoja. Tada ugdoma vaikų klausa, muzikalumas, net atmintis – juk eiliuotą tekstą taip lengva įsiminti! Knygą iliustravo ne kartą apdovanota dailininkė Marija Smirnovaitė. Jos iliustracijose susijungė jaukumas su šelmiškumu, kasdienybė su nuotykiais ir paslaptimis.

Kodas: 9786094731785 Kategorijos: , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-178-5
Formatas: 216x 305 mm
Puslapių skaičius: 64
Svoris g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai, spalvota
Metai: 2020

Vydas Mačiulis dar tik žengia į poezijos pasaulį, tačiau nėra visiškas naujokas. 2019 m. išleista jo poezijos knyga suaugusiesiems „Prie atviro lango“. Kaip sako pats autorius, atėjo laikas sušildyti ir mažųjų skaitytojų širdeles, suteikti džiaugsmo ir jų tėveliams, skaitant eiles savo mažiesiems vakare prieš miegą… Tegul vaikai pasiklauso eilių, televizoriai, kompiuteriai ir mobilieji telefonai pailsi.

Dailininkė Marija Smirnovaitė iliustravo daugiau nei 40 knygų vaikams. Už iliustracijas pelnė ne vieną apdovanojimą, tačiau juos vertina santūriai. Jai tiesiog labai patinka piešti, juk knygos yra stebuklas, kurį smagu ir gera kurti.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paskaityk eiles man, mama”