Paskutinis žodis

„Paskutinis žodis“ – 2-oji įtraukiančios distopinės istorijos „Žodžių sąrašas“ dalis. Knygos autorės Patricia’os Forde kūriniai airių kalba jaunimui įtraukti į skaitomiausių knygų sąrašus Airijoje, o „Žodžių sąrašas“ – pirmoji knyga apie Arką ir žodininkę Letą – pelnė „White Raven Award 2015“, „Children’s Books Ireland Award 2016“ ir „Notable Children’s Books List 2018“ apdovanojimus.

Knygoje „Paskutinis žodis“ sužinome, kad Arką valdo nauja valdovė, dar piktesnė už buvusį diktatorių Joną Noją.  Pagrindinė istorijos veikėja Leta, pabėgusi iš Arkos, gyvena miške su vadinamaisiais šventvagiais ir vadovauja slaptai mokyklai, kur vaikai mokomi kalbos.

Susirėmus Arkos tvarkdariams ir šventvagiams, Letai pasiseka pabėgti. Mergina keliauja ieškodama naujų sąjungininkų, kurie būtų pasiruošę lemiamai kovai.

Knygoje aktualizuojamas įprastas, kasdienis dalykas – kalba, parodoma jos galia ir svarba. Knyga patraukia paauglius skaitytojus pagauliu rašymo stiliumi, turtinga kalba, žodžių žaismu, įtraukiančiu siužetu.

Knyga rekomenduojama jaunimui nuo 12 metų.

Kodas: 9786094731846 Kategorijos: , , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-184-6
Puslapių skaičius: 272
Kietas viršelis, nespalvoti puslapiai
Svoris: 520 g
Išmatavimai: 149 × 221 mm
Autorius:
Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė
Metai: 2020

Autorė Patricia Forde kilusi iš Gòlvėjaus (Airija). 10 metų dirbo pradinių klasių mokytoja. Jos kūriniai airių kalba įtraukti į skaitomiausių šalies knygų sąrašus („Shortlisted Irish Language Book of The Year 2012“, „Shortlisted Irish Language Book of The Year 2013“). Autorė yra parašiusi ir išleidusi daugiau nei 14 knygų vaikams airių ir anglų kalbomis, sukūrusi 2 pjeses bei keletą televizijos serialų scenarijų vaikams ir jaunimui. Autorė kartu su šeima gyvena nuostabiausiame mieste pasaulyje – gimtajame Gòlvėjuje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Paskutinis žodis”