Spalvų namelis

Baltame namelyje gyveno trys spalvos: Geltona, Raudona ir Mėlyna. Geltonos spalvos kambarys buvo geltonas it saulė. Raudonos – raudonas lyg braškė, o Mėlynos – mėlynas kaip jūra. Vieną dieną Geltona spalva pametė savo raktelį, tad teko jį pasiskolinti iš Mėlynos. Kad jūs matytumėt, kaip nustebo Geltona, kai atvėrusi duris pamatė, jog jos kambarys visai nebe geltonas!

„Spalvų namelis“ – smagi istorija 3–6 metų skaitytojams apie spalvas ir draugystę, kuri yra ryški, smagi, įvairi ir skani: raudona kaip braškė, oranžinė tarsi apelsinas, geltona it saulė, žalia lyg miškas, mėlyna kaip jūra, violetinė tarsi žydinčios alyvos ir ruda it gardus šokoladas.

Kodas: 9786094732140 Kategorijos: , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-214-0
Puslapių skaičius: 32
Kietas viršelis, spalvoti puslapiai
Svoris: 434 g
Išmatavimai: 231 × 281 mm
Autorius: Renata Bee
Iliustratorius: Rūta Dzin
Metai: 2021

Knygos autorė Renata Bee kuria eilėraščius ir pasakėles vaikams, dažnai pati ir iliustruoja. „Be galo mėgstu vaikiškas paveikslėlių knygas, negaliu ramiai pro jas praeiti – vis vartau, skaitau, perku ir analizuoju. Nors metų jau nemažai, bet viduje vis dar esu vaikas, norintis žaisti, pažinti, džiaugtis ir atrasti“, – prisipažįsta Renata. Tad didžiausia jos svajonė yra kurti ir iliustruoti knygas vaikams.

Menininkės kūryba publikuota vaikų literatūros žurnale „Laimiukas“. Taip pat R. Bee kaip autorė yra prisidėjusi prie užduočių knygelių serijos „Žaidžiu profesijas“ gimimo. Kai nekuria ir neiliustruoja, dirba su multimedija, nes yra diplomuota šios srities specialistė.

Iliustratorė Rūta Dzin labai anksti atsiliepė į savo pašaukimą ir niekuomet nesiblaškė. „Jei mane, trimetę, būtų pažadinę vidury nakties ir paklausę, kuo noriu būti, nedvejodama būčiau atsakiusi „dailininke“. Mokslai Kauno keturmetėje dailės mokykloje, Kauno aukštesniojoje meno mokykloje (buvusi Stepo Žuko), bakalauro ir vėliau magistro studijos Vilniaus dailės akademijoje – tai mano kelias, kuriuo ėjau nedvejodama. Nuo 2020 metų esu IBBY Lietuvos skyriaus narė. Gyvenu ir dirbu užmiestyje, nes gamta, kaip ir knygos, – neišsenkantis mano įkvėpimo šaltinis“, – pasakoja kūrėja.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Spalvų namelis”