Tamsioji saulės pusė

Į tą kambarį jokia gyva dvasia nebuvo įžengusi 16 metų – nuo tos dienos, kai Emilija gimė, o jos mama mirė. Nulaužusi spyną, mergina randa seną piešinį, kuriame pavaizduota ji pati. Įvykių sūkuryje Emilijai pamažu ima atsiskleisti siaubingos miestelio paslaptys ir jos pačios praeitis.

„Tamsioji saulės pusė“ – paslaptingas pasakojimas apie laiką ir prisiminimus. Jame žaidžiama mokslinės fantastikos elementais ir reliatyvumo teorijos užmintomis mįslėmis. Kartu tai istorija apie jaudinantį nuotykį ir meilę.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Knygos leidimą iš dalies finansavo „Kultūros taryba“.

Aprašymas

ISBN 978-609-473-286-7

Puslapių skaičius: 390

Svoris: 539 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Autorius: Marisha Rasi-Koskinen

Vertėjas: Urtė Liepuoniūtė

Metai: 2023

Marisha Rasi-Koskinen (g. 1975 m.) – suomių rašytoja ir psichologė. Kuria vaikams ir suaugusiesiems. M. Rasi-Koskinen kūriniai pasižymi nepaprastu vidinių pasaulių vaizdavimu, dviprasmiškumu ir socialiniu įžvalgumu. Kūryba ne kartą nominuota įvairioms premijoms. „Tamsioji saulės pusė“ 2019 m. įvertinta svarbiausiu Suomijoje literatūros apdovanojimu už kūrybą vaikams ir paaugliams – „Finlandia Junior“.

Urtė Liepuoniūtė (g. 1991 m.) – vertėja, literatūros agentė. Vilniaus universitete studijavo lietuvių ir suomių filologiją. Helsinkio universitete įgijo suomių kalbos ir kultūros magistro laipsnį. Jos grožiniai vertimai ne kartą įtraukti į LLVS geriausių verstinių knygų sąrašą; 2020 m. apdovanota IBBY premija už geriausią knygos paaugliams vertimą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tamsioji saulės pusė”