Tiesa

Ar žinot, kuo skiriasi informantas nuo konfidento? Iki tos popietės, kai sutikau seržantą Roichą, ir aš nežinojau.

Informantai policijai teikia vertingos informacijos apie nusikalstamą pasaulį, neretai patys priklauso gaujoms. Su policija bendradarbiauja siekdami apsaugos ar tiesiog suvesti sąskaitas.Konfidentai įsitrina į gaują ir slapta renka informaciją. Už tai teisėsauga jiems moka pinigus. Konfidentas turi būti gudrus, gerai pažinoti teritoriją. Ir, žinoma, turėti tvirtus kiaušus.

Dar nespėjus suprasti, kodėl man visa tai pasakoja, seržantas Roichas tarė:

– Norėtume, kad dalyvautum Medinų šventėje, Erikai. Kad taptum mūsų konfidentu.

Care Santos bestselerio jaunimui „Melas“ tęsinys!


Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Aprašymas

ISBN 978-609-473-261-4

Puslapių skaičius: 208
Kietas viršelis, nespalvoti puslapiai
Svoris: 400 g
Išmatavimai: 149 × 211 mm
Autorius: Care Santos
Vertėjas: Eglė Naujokaitytė

Metai: 2022

Care Santos gimė 1970 m. Matare, Barselonoje. Studijavo teisę, bet dar jaunystėje pradėjo dirbti žurnaliste. Autorė parašė ne vieną vaikams ir jaunimui skirtą kūrinį. Su skaitytojais aktyviai bendrauja forumuose ir per knygų pristatymus. Jos kūriniai išversti į daugiau kaip dvidešimt kalbų ir pelnė nemažai apdovanojimų: Edebe (2003 m.), Gran Angular (2004 m.), Alandar, Protagonista Jove (2006 m.) – prizą, kurio laimėtoją išrenka patys skaitytojai. Autorė taip pat apdovanota Ramono Llullo katalonų rašytojų (2014 m.) ir Nadal (2017 m.) prizais.

Išteisintas dėl kaltinimo žmogžudyste, kuriuo buvo nepagrįstai apkaltintas būdamas 14 metų, dabar Erikas po ketverių metų internavimo išleidžiamas iš nepilnamečių kolonijos. Tačiau integracija į išankstinių nusistatymų kupiną visuomenę bus dar žiauresnė realybėje nei jis galėjo įsivaizduoti. Ar dabar pakaks meilės įveikti sunkumus?

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“. Tačiau išreikštos nuomonės yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos arba Europos švietimo ir kultūros vykdomosios įstaigos požiūrius. Nei Europos Sąjunga, nei pagalbą suteikianti institucija negali būti atsakinga už tai.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“. Daugiau informacijos ieškokite čia.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tiesa”