Tu pirmas

Knygoje „Tu pirmas“ pasakojama apie du labai skirtingus, o kartu ir labai panašius vaikus. Beną ir Šarlotę skiria pusantro tūkstančio kilometrų. Šarlotė svajoja būti geologe. Benas domisi JAV prezidentine istorija, yra apsėstas Hario Poterio ir tvaraus gyvenimo būdo. Draugėn juodu suveda internetinis žaidimas „Scrabble“. Ir tada paaiškėja, kad du itin skirtingi vaikai gali turėti labai daug bendro – tų pačių problemų.
Kartais pakanka bendro pomėgio. Kartais tiesiog žinojimo, kad turi su kuo pasikalbėti. Kartais – panašios situacijos. Kartais vieno vienintelio draugo. Kad pasikeistų viskas.

Kodas: 9786094732515 Kategorijos: ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-251-5

Puslapių skaičius: 336

Kietas viršelis, spalvoti puslapiai

Svoris: 504 g 145  205 mm

Išmatavimai: 149 x 211 mm

Autorius:  Erin Entrada Kelly

Vertėja: Justė Povilaitienė

Metai: 2022

 

Erin Entrada Kelly – žymi amerikiečių vaikų rašytoja, „New York Times“ bestselerių autorė, apdovanota prestižinėmis premijomis.

Pagrindiniai apdovanojimai:

Niuberio medalis, 2018 m.

Šis apdovanojimas yra pirmasis pasaulyje ir vienas garbingiausių vaikų literatūros apdovanojimų. Jį suteikia Amerikos bibliotekininkų asociacija (American Library Association) ir Tarptautinė skaitymo asociacija (International Reading Association). Medalis kasmet skiriamas autoriams už didžiausią indėlį į Amerikos vaikų literatūros fondą įnešusią knygą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Tu pirmas”