Ūkė Pūkė grįžta namo

Ar kada teko gelbėti į bėdą pakliuvusį draugą? Net neabejoju, kad teko. O organizuoti tarptautinę paiešką? Ne? Paklausykite, kas kartą nutiko Kristupui.

Grįžęs po atostogų užsienyje Kristupas suprato, kad neteko savo geriausios draugės, žaislinės pelėdžiukės Ūkės Pūkės. Kol berniukas vadovavo gelbėjimo misijai, Ūkė Pūkė irgi nesnaudė. Mažylė ieškojo kelio namo, tačiau kaip jį surasti, jei esi toks mažas ir nieko nežinai?

Perskaitę knygelę vaikai ne tik išgirs apie Ūkės Pūkės nuotykius, bet ir sužinos, kaip elgtis pasiklydus. O išmokę svarbią pamoką galės pažaisti lėlių teatrą.

Knygoje rasite lėlių teatro sceną, keičiamą scenovaizdį ir pagrindinius istorijos veikėjus-lėles.

Kodas: 9786094730931 Kategorijos: ,

Aprašymas

Autoriai: Zane Zusta
Iliustratorė: Evija Timma-Novika
Vertėjas: Audrius Musteikis
ISBN 978-609-473-093-1
Formatas: 250 x 250 mm
Puslapių skaičius: 48
Svoris 525 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2018

„Tai ne tik knyga. Tai edukacinė priemonė, kuri, manau, labai naudinga ne tik namų bibliotekoje, tačiau ir darželiuose. Kaip su vaikais kalbėtis apie saugumą viešose vietose? Kaip paaiškinti, ką reiškia pasimesti nuo tėvų ar kitų artimųjų? Kaip tinkamai pateikti instruktažą, ką tokiu atveju mažylis turi daryti, kad neišsigąstų ir nepanikuotų? Knygos herojė pelėdžiukė-žaislas Ūkė Pūkė, kurią Kristupo iš Latvijos šeima paliko atostogų metu Italijoje, drąsiai ir ryžtingai ieško kelio pas savo šeimininką. Ji patiria daug nuotykių, sutinka naujų draugų, išmoksta naujų dalykų, kartais labai išsigąsta, tačiau ją į priekį veją viltis bei tikėjimas, kad ji grįš namo. Šioje knygelėje parodoma, kad kiekvienoje situacijoje reikia ieškoti teigiamos pusės ir tikėti, tikėti, tikėti bei niekada nepasiduoti.“ Visa apžvalga: http://lieknosbites.lt/mamu-laboratorija/vaikisku-knygu-lentynoje/naujienos-maziesiems-2-6-metu-skaitytojams-edukacine-pamoka-su-leliu-teatru-linksma-pazintis-su-profesijomis-ir-istorija-apie-tai-kad-svajoti-tiesiog-butina/?fbclid=IwAR07O3qzrchVA7mW_oWM1ujvFBwuXGijbMwszmtvfLnhbJdxpbR_PCVEYGM

Interviu su knygos „Ūkė Pūkė grįžta namo“ autore Zane Zusta: https://bit.ly/2K6b670

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ūkė Pūkė grįžta namo”