Vampyrai ir kitos bėdos

Kai mokykloje pasklinda keistas virusas ir dalis mokinių pasijunta prastai, trys draugės Mila, Rakelė ir Lilja nusprendžia išsiaiškinti, kas dėl to kaltas. Mergaitės nujaučia, kad už viso to slypi jų matematikos mokytojas, kuris tikriausiai yra… vampyras!

Prašyti suaugusiųjų pagalbos neverta – jie tikrai nepatikės tokiu trylikamečių pasakojimu. Draugės paruošia mokyklos gelbėjimo planą ir drąsiai leidžiasi į neįtikėtinus nuotykius! Ar tikrai jų mokykloje veikia antgamtinės jėgos?

„Vampyrai ir kitos bėdos“ – tai nuotaikinga knyga apie tris drauges, kurios ne tik leidžiasi į kovą su vampyrais, bet ir kasdien susiduria su paaugliškomis problemomis. Šmaikšti istorija leidžia į kasdienes problemas pažvelgti iš šono ir suprasti, kad viskas nėra taip blogai. Kaip rašo pati autorė – knyga skiriama paaugliams, kuriems nelengva, bet viskas bus gerai.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Kodas: 9786094732669 Kategorijos: , , ,

Aprašymas

ISBN 978-609-473-266-9

Puslapių skaičius: 320
Svoris: 640 g
Išmatavimai: 149 × 221 mm
Autorius: Rut Guðnadóttir
Vertėjas: Vaida Jankūnaitė

Metai: 2022

Knygos autorė Ruta Guðnadóttir yra baigusi psichologijos ir islandų kalbos bakalauro studijas, taip pat turi kūrybinio rašymo magistro laipsnį, o 2021 m. įgijo mokytojo licenciją ir dirba islandų kalbos mokytoja. Anksčiau rašė noveles, apsakymus ir kitokias trumpas istorijas. „Vampírur, vesen og annað tilfallandi“ (liet. „Vampyrai ir kitos bėdos“) – pirmasis romanas, iš karto pelnęs autorei pripažinimą. 2020 m. jis buvo išrinktas geriausia islandų knyga vaikams.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vampyrai ir kitos bėdos”