Virtualus knygų ir žaidimų festivalis RYŠ(K)IAI

Virtualus knygų ir žaidimų festivalis RYŠ(K)IAI

Būk ryškus ir užmegzk ryšius! Vasario 13-21 d. kviečiame į virtualų knygų ir žaidimų festivalį „RYŠ(K)IAI“, kuriame autoriai atkuria ryšius su savo skaitytojais. Bendrauk su autoriais ir vertėjais, atrask knygas ir stalo žaidimus. Leidyklų „Terra Publica“ ir „Debesų ganyklos“ „Facebook“ paskyrose kiekvieną festivalio dieną jūsų laukia virtualūs susitikimai su autoriais, knygų ir žaidimų pristatymai, viktorinos, konkursai, žaidimų turnyrai ir specialios dovanos.

Leidybos namai „Terra Publica“ – tarpininkas, kuris sukuria ryšį tarp autoriaus ir skaitytojo.

konkursai, žaidimų turnyrai ir specialios dovanos.

Leidybos namai „Terra Publica“ – tarpininkas, kuris sukuria ryšį tarp autoriaus ir skaitytojo.

Festivalio metu knygos ir žaidimai interneto svetainėje www.terrapublica.lt – nuo 1,99 €! Nuolaidos galioja vasario 13–28 d. Bet tai dar ne viskas! Vasario 13-21 d. visi, kurie pradžiugins save ar savo draugus knygomis, žaidimais iš www.terrapublica.lt gaus mūsų draugų „Etno“ skanias dovanas. „Magiškų gyvūnų mokyklos“ knygų serijos gerbėjams ir mokytojams pranešame gerą žinią, jei pirksite visą knygų seriją, dovanų gausite 20 pamokų pagalbinę priemonę, kuri padės susipažinti su knygų serijos pirma dalimi. Atliekant pratybas galėsite susipažinti su kūrinio struktūra, aptarti turinį, autorių, dailininką, veikėjus, kūrinio dalis, draugystės ir fantazavimo temas. Rinkinį peržiūrėti galite čia. O įsigijus specialius knygų ir žaidimų rinkinius tik festivalio laikotarpiu gausite knygas su autorių autografais:

Nors susitikti gyvai negalime, tačiau galime jums padovanoti ryšį su autoriais, kad jūsų patirtys būtų dar ryškesnės.

Visi festivalio renginiai, viktorinos NEMOKAMI!

Festivalio programa:

Renginių nuorodos:

VIRTUALŪS RENGINIAI
Tiesioginės transliacijos

Vasario 13 d. 17 val. FESTIVALIO ATIDARYMAS. „IQ ringo“ viktorina su Robertu Petrausku. Veda: Robertas Petrauskas (Facebook „Debesų ganyklos“). Spauskite čia.   

Vasario 14 d. 16 val. Kodėl svarbi meilė vaikų knygoms? Dalyvauja: Danguolė Kandrotienė, Selemonas Paltanavičius, Jovita Starkutė. Veda: Rusnė Jankūnaitė (Facebook „Debesų ganyklos“). Spauskite čia.

Vasario 15 d. 18 val. Ryškiausios „Debesų ganyklų“ knygos ir žaidimai. Dalyvauja: Danguolė Kandrotienė, Rusnė Jankūnaitė (Facebook „Debesų ganyklos“). Spauskite čia.

Vasario 16 d. 18 val. Ryškiausios „Terra Publica“ knygos ir žaidimai. Dalyvauja: Vytautas Kandrotas, Rusnė Jankūnaitė (Facebook „Terra Publica“). Spauskite čia.

Vasario 17 d. 11 val. Su Pasaiba visada viskas ryš(k)iai! Dalyvauja: Pasaiba (Facebook „Debesų ganyklos“). Spauskite čia.

Vasario 17 d. 18 val. Ryšys tarp Graikijos ir Lietuvos. Dalyvauja: Rimvydas ir Anželika Laužikai. Veda: Vytaras Radzevičius (Facebook „Terra Publica“). Spauskite čia.

Vasario 18 d. 18 val. Ryšiai su gimtine: „Ypatinga Lietuva“. Dalyvauja: Vytautas Kandrotas. Veda: Dalia Vaitkutė-Šiaulienė (Facebook „Terra Publica“). Spauskite čia.

Vasario 19 d. 18 val. Edukacija „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“. Veda: Edukatorė Irma (Facebook „Debesų ganyklos“). Spauskite čia.

 

POKALBIAI
Įrašytus pokalbius su mėgstamais užsienio autoriais rasite Youtube „Debesų TV“. Autorius kalbina Rusnė Jankūnaitė.

Vasario 13-21 d.

RYŠ(K)IAI su Margit Auer. Pokalbį rasite čia nuo vasario 13 d.

RYŠ(K)IAI su Karl Olsberg. Pokalbį rasite čia nuo vasario 15 d.

RYŠ(K)IAI su Vanessa Walder. Pokalbį rasite čia nuo vasario 17 d.

RYŠ(K)IAI su Caja Cazemier ir Martine Letterie. Pokalbį rasite čia nuo vasario 19 d.

 

ŽAIDIMAI

Vasario 13-21 d.

RYŠ(K)IAI: Lietuvos fotografijų konkursas   

Dalinkitės Lietuvos gamtos, lankytinų objektų fotografijomis konkurse Facebook paskyroje „Terra Publica“ iki vasario 16 d. Konkurso nugalėtojas bus paskelbtas vasario 21 d. 16 val. Laukia prizas! Konkurse dalyvauti ar jį peržiūrėti galite čia.

 

Virtuali viktorina „Ypatinga Lietuva“

Virtualus viktorinos turnyras „Ypatinga Lietuva“. Žaidimo nugalėtojas bus paskelbtas vasario 21 d. 16 val. Laukia prizas! Viktorinoje dalyvauti galite vieną kartą. Viktorinos nuoroda čia.

Festivalio draugai
Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka
Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba

Festivalio dovanos:
Fotoaparatas.lt
Etno

#festivalisryskiai #ryskiaisu

Komentuoti