Aš ir pasaulis

Sudarytoja: Danguolė Kandrotienė

Esi smalsus? Ir jau lankai mokyklą? Šaunu! O ar žinai, iš ko gaminami zefyrai, kada prasideda mokslo metai Australijoje ir kodėl išnyko dinozaurai (oi, o gal keletas jų liko?). Iš ko statomi namai, kiek kalbų moka delfinai ir kur įkurta pirmoji mokykla Lietuvoje?
Norėtum sužinoti? Pažinti ne tik pasaulį, bet ir save? Tai štai – prašom! Versk puslapius ir keliauk! Šią knygą kaip tik tau sukūrė vaikų rašytoja Danguolė Kandrotienė (2014 metų knygos autorė) kartu su būriu dailininkų, autorių ir kitų smalsių žmonių.

„Aš ir pasaulis“ – pradinių klasių moksleiviams skirta enciklopedija, parengta Lietuvoje. Mažieji smalsuoliai, skaitydami šią knygą, sužinos svarbiausių faktų apie pasaulį ir mūsų šalį –
Lietuvą. Aiškiai ir pradinukams suprantamai pateikta informacija apie pasaulio ir Lietuvos istoriją, žemynus, mokslą, kultūrą, augalus, gyvūnus ir, svarbiausia, mus pačius – žmones. Nuotaikingos nuotraukos ir iliustracijos padeda mokytis įdomiau ir linksmiau!

Žaismingos iliustracijos 

Įdomūs tekstai

Papildo mokyklų ugdymo programas

Knygelė skirta debesų ganytojams nuo 7 metų!

Aprašymas

ISBN 978-609-8090-80-2
Formatas: 215 x 305 mm
Puslapių skaičius: 224
Svoris 1224 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2015

 

1 atsiliepimas apie Aš ir pasaulis

 1. Šeimos gidas

  Pagaliau! Labai džiaugiuosi, kad su septynmete Smilte jau galime skaityti ne tik draugiškas ir mielas istorijas apie pelytes ar drugelius, domėtis kaip auga dantukai ar kur medžio šaknys. Jos knygos tampa ir mūsų knygomis, kuriose kažką naujo atrandame tiek ji, tiek ir mes. Dabar mūsų „topas“ – knyga „Aš ir pasaulis“. Kuo išsiskiria ši knyga?

  NE TIK PAVEIKSLIUKAI
  Žinynų, vaikiškų enciklopedijų, atradimų knygelė dabar yra ne viena, bet jos visos labai paprastos ir skirtos mažesniems vaikams. Dažniausiai tokiose daug atverčiamų paveiksliukų, bet mažai teksto, tikrai įdomių faktų.

  LIETUVIŠKA
  Daugelis tokio tipų knygų yra verstinės, todėl ir informacija, nors ir adaptuojama, bet kartais neatitinka mūsų papročių ar aktualijų. „Aš ir pasaulis“ nuo pradžios iki galo yra sudaryta Lietuvos autorių, todėl kalbant apie kalendorines šventes čia atsiranda vietos užgavėnėms, o ne Helovinui, pristatomi lietuviški augalai ir gyvūnai.

  Smagu, kad daug temų susijusių su Lietuvos valstybe, šalies geografija.

  IŠSAMU
  Leidyklos „Debesų ganyklos“ knyga suskirstyta į dešimt pagrindinių temų: aš ir pasaulis, žmogus, namai, gyvūnai, augalai, pasaulis, pasaulio istorija, Lietuva, mokslas, kultūra. Jose dar 7-10 potemių. Daugiau nei 200 puslapių įdomios informacijos.

  PATRAUKLU
  Nors džiaugiausi, kad knyga ne vien paveiksliukai, bet jų tikrai yra! Smagu, kad daug pieštų autorinių iliustracijų, naudingų grafikų, žemėlapių. Tekstas taip pat išdėstytas įdomiai ir žaismingai – skaityti nenuobodu!

  Dabar jau Smiltė viena skaito šią knygą – atsiverčia bet kur ir randa du puslapius informacijos viena tema. Paklausiau, kuo ji jai patinka, tai mergina tikina:

  „Čia parašyta ko mums dar mokykloje nepasakoja. Mokytoja dabar moko kas yra centimetrai, bet aš jau seniai žinau… O knygoje man labai įdomu – čia radau net filmukų sąrašą. Aišku, daug jau mačiau, bet dar kelis naujus sužinojau. Reikės pažiūrėti!“

  http://www.seimosgidas.lt/enciklopedija-vaikams-ir-tevams-as-ir-pasaulis/

Pridėti atsiliepimą