Lenutė, Friderikas ir kelionės

Autorė: Olga Masiuk
Iliustratorė: Agnieszka Żelewsk
Vertėja: Irena Aleksaitė

„Lenutė, Friderikas ir kelionės“ – tai knyga, kuri kviečia leistis į nepaprastus nuotykius kartu su dviem užkietėjusiais keliautojais – Lenute ir Frideriku. Lenutė be galo mėgsta keliones traukiniu, jai patinka aplankyti vietas, kuriose dar nėra tekę pabuvoti, ir susipažinti su vietiniais tų kraštų gyventojais. Jos draugas Friderikas į nutrūktgalviškas keliones leidžiasi kiek kitaip – skaitydamas knygas. Tačiau vieną dieną viskas apsiverčia aukštyn kojom: Friderikas susikrauna lagaminą ir sėda į traukinį, o Lenutė – pradeda skaityti nuotykių kupinas knygas. Verskite knygą ir sužinokite, kaip draugams seksis keliauti jiems patiems neįprastais būdais!

Knygelė skirta debesų ganytojams nuo 7 metų!

Aprašymas

ISBN 978-609-473-006-1
Formatas: 145 x 205 mm
Puslapių skaičius: 72
Svoris 214 g
Kalba: lietuvių
Kieti viršeliai
Metai: 2016

 

 

1 atsiliepimas apie Lenutė, Friderikas ir kelionės

 1. Bernardinai.lt

  Bernardinai.lt apie knygą „Lenutė, Friderikas ir kelionės“:

  Tai lenkų rašytojos knyga, gimtojoje šalyje sulaukusi literatūrinio įvertinimo. Knyga skirta pradinių klasių moksleiviams.

  Knygoje pasakojama apie du visiškai skirtingus draugus – Lenutę ir Frideriką, kuriuos be galo žavi kelionės. Tik Lenutė keliauja realiai, o Friderikas mėgsta keliauti kiek kitaip – įsitaisęs fotelyje su knyga rankose… Tačiau vieną dieną viskas apsiverčia aukštyn kojomis! Susiruošti į kelionę, Friderikui, pasirodo, gana sudėtinga – juk jis nė karto to nėra daręs. O Lenutei staiga keliauti tampa nebeįdomu, nes ji nežino atsakymų į svarbius gyvenimo klausimus…

  Knygoje netrūksta žavių pasvarstymų apie tai, kas gyvenime svarbiausia ir kaip gera keliauti arba svečiuotis, tačiau ne mažiau smagu ir grįžti namo.

  Ypač, kai tavęs laukia geriausias draugas.
  Bernardinai.lt

Pridėti atsiliepimą