Mokyklos rūsyje slepiasi žvėris

Populiari knygų serija!

Jei manai, kad mokykloje nevyksta nieko įdomaus, labai klysti! Izą ir jos šutvę tiesiog persekioja keisčiausi įvykiai. Mokyklos detektyvai nenurims tol, kol neatskleis visų paslapčių.

Izą ir jos draugus glumina keistas direktoriaus elgesys. Ko jis ieško spintelėse ir kodėl ropinėja po koridorius? O dar tie ŠIURPŪS GARSAI, sklindantys iš mokyklos rūsio! Kai detektyvų ketveriukė pamato kažką blizgant rūsio tamsoje, ABEJONIŲ NELIEKA.

Mokyklos rūsyje yra lobis, o jį saugo ŽVĖRIS!

„Mokyklos detektyvai“ – Pamelos Butchart knygų serija vaikams apie linksmus, išradingus, šmaikščius ketvirtaklasius. Iza ir jos draugai Zakas, Džudė bei Meisė nuolat įsivelia į įvairias istorijas. O ar gali būti kitaip, kai aplinkui vyksta tiek keistų, visiškai nesuprantamų dalykų?

Knygų serija „Mokyklos detektyvai“ leidžiama dideliu šriftu, gausiai iliustruota, serijos dalis galima skaityti ne iš eilės. Tai įtraukianti laisvalaikio literatūra vaikams nuo 8 metų. „Mokyklos detektyvai“  patiks net ir tiems vaikams, kurie nemėgsta skaityti!

Aprašymas

ISBN 978-609-473-293-5

Puslapių skaičius: 234

Svoris: 539 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Autorius: Pamela Butchart

Iliustratorius: Thomas Flintham

Vertėjas: Greta Kiverienė

Metai: 2023

Autorė Pamela Butchart gyvena Škotijoje, Dandi mieste, su sūnumi ir dviem nuostabiais katinais Meškinu ir Karlosu. Ji dėsto filosofiją vidurinėje mokykloje, tad nieko keisto, jog rašytojos galvoje sukasi keisčiausi klausimai, pavyzdžiui: „Kaip įsitikinti, kad nesi robotas?“ Užaugusi ji norėtų atidaryti prabangų viešbutį benamėms katėms, kurį tikriausiai pavadintų Miaukingtono rūmais.

Iliustratorius Thomas Flinthamas gyvena netoli Penzanso Kornvalyje, Anglijoje. Iliustravimo meno mokėsi universitete, įgijo net magistro laipsnį! Dabar jis ne tik iliustruoja, bet ir rašo knygas vaikams. Geriausios istorijos į galvą ateina vaikštant su mylimu šuneliu Zigiu. Mėgstamiausia spalva žalia, gyvūnai – šunys ir triušiai (nes išsirinkti vieną yra tiesiog per sunku!).

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mokyklos rūsyje slepiasi žvėris”