Klanų kariai. Į tyrus

Keturi laukinių kačių klanai jau kartų kartas gyvena pagal protėvių įstatymą. Tačiau kažkas jį sulaužo. Klanų katės netrunka pajusti, kad vyksta kažkas baisaus…

Perkūno klanas atsiduria mirtiname pavojuje. Sąmyšio įkarštyje į klaną patenka naminis katinas Rudžius. Netrukus paaiškėja, kad net patyrę klano kariai turi ko pasimokyti iš paprasto naminio rainio.

Populiari knygų serija, kurią sudaro daugiau nei 70 knygų, ji suskirstyta į mažesnes serijėles po šešias knygas. Pagal šią knygų seriją yra sukurtas žaidimas, jis sulaukė jau 300 milijonų lankytojų, kiekvieną mėnesį jį žaidžia net 2 milijonai unikalių vartotojų.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

 

Aprašymas

ISBN 978-609-473-292-8

Puslapių skaičius: 276

Svoris: 539 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Autorius: Erin Hunter

Vertėjas: Danguolė Žalytė

Metai: 2023

Pažvelgę į Erin Hunter bibliografiją pamatysite, kad ji parašė net kelis šimtus knygų. Iš tiesų E. Hunter yra slapyvardis, tad tokį autorės produktyvumą lėmė ne darbštumas, o didelė komanda. Pirmąją „Klanų karių“ dalį sukūrė rašytoja Victoria Holmes. Netrukus prie jos prisijungė Kate Cary ir Cherith Baldry, „Klanų karių“ nuotykiai imti publikuoti kas tris mėnesius. Dabar Erin Hunter slapyvardžiu kuria net šešių žmonių komanda.

Apdovanojimai:

  • Nominuota „Young Reader’s Choice Award“ apdovanojimui, 2006
  • Įtraukta į knygų apžvalgų žurnalą „Booklist“, 2003
  • „New York Times“ bestselerio autorė

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Klanų kariai. Į tyrus”